Eng
317

Вихованці Полтавського ліцею з посиленою військовою та фізичною підготовкою імені Віталія Грицаєнка відвідали Освітній центр повітряної робототехніки ПУЕТ

Під час візиту ліцеїсти мали можливість ознайомитись із матеріально технічним забезпеченням центру, порівняти технічні характеристики різноманітних навчальних мультикоптерів та спробувати свої сили в пілотуванні на дрон-арені американської фірми PITSCO.

Особливий інтерес викликали FPV-дрони та можливість під час керування оператору бачити те, що бачить камера квадрокоптера. З’ясували ліцеїсти, що не всі дрони мають 4 двигуни та познайомились із модульними програмованими гексакоптерами.

Цей візит перший, але не останній, оскільки ліцеїсти мають бажання стати не тільки професійними операторами БПЛА, а і мріють їх проєктувати та виготовляти.

Вихованці Полтавського ліцею з посиленою військовою та фізичною підготовкою імені Віталія Грицаєнка виявили бажання узяти участь у фестивалі повітряної робототехніки імені Юліана Матвійчука, який проходитиме у квітні 2024 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі.

БІЛЬШЕ НОВИН