Eng
44

ВИПУСК Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування

16.06.2022 відбувся  випуск в Полтавській обласній школі лідерів учнівського самоврядування (ПОШЛУС).  Проєкт реалізується в партнерстві  Полтавського університету економіки і торгівлі з Полтавською Академією неперервної освіти ім.М.В.Остроградського . Слухачами ПОШЛУС є учні  старших класів шкіл області. Школярі  навчаються у змішаному форматі: вивчають дистанційно курс «Лідери учнівського самоврядування» , виконують завдання та беруть участь у тренінгах за визначеною тематикою. Тематика тренінгів спланована для розвитку 4К компетентностей: комунікація, кооперація, критичне мислення, креативність .

Цього  року до навчання в школі доєдналися 348 учнів шкіл. За результатами навчання слухачі отримали Сертифікати, а найактивніші  28 учнів – Подяки та інтелектуальні подарунки. Подяки та  інтелектуальні подарунки отримали й координатори, які працювали з учнями на 11 локаціях.

Перед випускниками з настановчими словами виступили ректор ПУЕТ Олексій НЕСТУЛЯ та директор ПАНО ім. М.В.Остроградського Віталій ЗЕЛЮК.

В підготовці організації випуску, як завжди взяли  активну участь: методист Центру методології та методики формування цінностей ПАНО ім.М.В.Остроградського   Альона ІГНАТОВА, проректор з науково-педагогічної роботи  ПУЕТ Олександр МАНЖУРА, голова приймальної комісії ПУЕТ Олена ГОРЯЧОВА . Модератором заходу була засновник проєкту, автор Програми ПОШЛУС д.п.н. Світлана НЕСТУЛЯ.

Своє працею та навчанням наближаємо Перемогу України. Все буде Україна!

БІЛЬШЕ НОВИН