Eng

35

Winter Camp «Креативне підприємництво» для студентів ПУЕТ пройде 1–3 лютого в ДОЦ «Миргородський»

Безкоштовний Winter Camp (зимовий табір) «Креативне підприємництво» для студентів ПУЕТ пройде 1–3 лютого в ДОЦ «Миргородський». Цей захід відбудеться в рамках програми Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти, яку реалізує Британська Рада. Локальними партнерами й організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі разом із ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).

 табору отримають цінні знання та навички, необхідні для започаткування власної справи. До навчальної програми включені такі блоки: особливості креативного підприємництва, пошук підприємницької ідеї, вибір бізнес-моделі для стартапу, захист інтелектуальної власності, формування команди, маркетинг та просування підприємства, фінанси та пошук інвестицій, розвиток креативності підприємця та ін.

Тренери зимового табору – провідні викладачі ПУЕТ: Л. М. Шимановська-Діанич, І. В. Юрко, О. М. Михайленко, В. В. Лісіца.

Харчування, проживання та трансфер забезпечують організатори.

  • Місце проведення: ДОЦ «Миргородський» (Полтавська область, Миргородський район, с. Олефірівка, вул. Шевченка, 29).
  • Дата проведення: 1–3 лютого 2020.
  • Вартість участі: безкоштовно.
  • Участь лише для студентів.
  • Подача заявок до 27 січня.

Кількість учасників обмежена. Буде проведений попередній відбір за мотиваційним листом та вхідним тестуванням.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdoFc6TrtwfCrUzKzP-GVQHcppYf9Zo0kvbgjqC-jhdrlKwg/viewform?usp=sf_link

Інформація про інші події і новини проєкту Creative spark Poltava висвітлюється на сайті університету та сторінці проєкту у Facebook https://www.facebook.com/creative.spark.poltava/

БІЛЬШЕ НОВИН