Eng

34

Winter Camp «Креативне підприємництво» для студентів ПУЕТ

1-3 лютого студенти навчалися креативному підприємництву на базі дитячого оздоровчого центру «Миргородський» (с. Олефірівка Миргородського району). Цей захід проходив у рамках програми «Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти», яку реалізує Британська Рада. Локальними партнерами й організаторами зимового табору є Полтавський університет економіки і торгівлі в партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).

Тренерами табору були викладачі ПУЕТ: завідувачка кафедри менеджменту, професорка Людмила Шимановська-Діаніч, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ігор Юрко, доцентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Вікторія Лісіца, доцентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Олена Михайленко.

Три дні табору були насичені подіями та активностями, адже завданням тренінгів було надати студентам прикладні знання та навички, достатні для того, щоб вони знайшли власну ідею та презентували бізнес-проєкт після навчання в таборі.

У перший день студенти дізналися, що таке креативне підприємництво та як знайти креативну бізнес-ідею. Учасники також визначили свій рівень креативності та стиль мислення, отримали практичні поради, як розвинути особисту креативність. Завданням першого дня для учасників було знайти власну бізнес-ідею. Для натхнення учасників увечері був організований перегляд фільму про креативне підприємництво.

Другий день був присвячений втіленню бізнес-ідеї. Зокрема, учасники дізналися, як вибрати вдалу бізнес-модель підприємства, застосувати креативні методи продажу, сформувати команду для втілення проєкту, зареєструвати бізнес та знайти фінансування. Крім теоретичного матеріалу, студенти мали змогу на практиці закріпити отримані навички у формі ділових ігор. Завданням другого дня для учасників було перетворити власну ідею на бізнес-проєкт та презентувати його.

Третій день табору був присвячений презентації бізнес-ідей учасників. Оригінальність ідей студентів вразила тренерів. Ідеї охопили широкий вибір сфер діяльності. За результатами оцінювання були визначені переможці конкурсу. Отже, І місце здобула Катерина Говтвяниця, ІІ місце – Володимир Мих, ІІІ місце –  Шалун Катерина.

Протягом трьох днів табору студенти набули надзвичайно цінні навички, а тренери отримали заряд натхнення від креативних ідей молоді. Проєкт «Creative Spark» триває, й організатори запрошують до участі в подальших заходах.

Інформація про інші події й новини проєкту «Creative Spark Poltava» висвітлюється на сайті університету та сторінці проєкту у Facebook https://www.facebook.com/creative.spark.poltava/