Eng
168

Як діяти і що робити в умовах невизначеності? Які сталися і очікуються зміни в УТВ в Україні?

26 жовтня 2023 року відбулась дискусіїя на живо «Як діяти і що робити в умовах невизначеності? Які сталися і очікуються зміни в УТВ в Україні?»

Організатор ГО «Асоціація університетів третього віку «Клепсидра», президент Асоціації Артур Горбовий. Захід відбувся в рамках програми підвищення кваліфікації: «Менеджмент УТВ в Україні – перезавантаження. Міжнародний досвід».

В дискусії були підняті проблеми:

  1. Освітні програми і напрями роботи(модератор – президент Асоціації університетів третього віку «Клепсидра» Артур Горбовий.
  2. Ресурси і комунікації.(модератор – президент ГО «Ліга розвитку науки», Соціальне підприємництво «Університет третього віку «Європейський» Віктор Тиркало.
  3. Нормативно-правова база діяльності УТВ(модератор-віце-президент Асоціації університетів третього віку «Клепсидра» Аліна Халецька.

Поділилася досвідом реалізації проєкту УТВ в Полтаві в стінах Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ у взаємодії з ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” директорка Навчально-наукового інституту лідерства, доктор педагогічних наук Світлана Нестуля. Особливо відзначила досвід підготовки освітніх програм, вибором курсів, унікальним досвідом роботи кураторів УТВ.

Проєкт реалізується для людей і про людей. Навчання впродовж життя – ключова навичка ХХІ століття.

Проєкт УТВ в Полтаві реалізується вже шостий рік. Підтримуємо людей поважного віку в рамках цільової Програми «Розвиток освіти дорослих в Полтавській територіальній громаді на 2021-2025 роки” Інститут розвитку міста Полтава разом з Полтавським університетом економіки і торгівлі, Центром Освіти Дорослих м. Полтава та  DVV International Ukraine

БІЛЬШЕ НОВИН