Eng
240

Заняття в Школі лідерів ПУЕТ

Щосереди учасники Школи лідерів ПУЕТ збираються, щоб штормити мізками, вдосконалювати свої навички. Улюбленою вправою студентів стала цікава, багатофункціональна вправа: «ТИ ЯК?» автор Наташа Карпова. 100 запитань, різні формати комунікацій, завжди цікавий формат спілкування.

06.12.23 зібралися командами у святковому та веселому настрої, після благодійної ярмарки та збору на підтримку ЗСУ, тих захисників, які закривають над нами і небо і собою нашу землю, боронячи всіх від зла. А відтак, увечері з почуттям вдячності зібралися покреативити.

Спочатку приймали новорічні побажання, далі замислювалися над побажаннями собі у наступному році, потім писали побажання трьом учасникам. Обмінювалися враженнями від задуманих та отриманих побажань. Об’єдналися в команди та змагалися в креативних ідеях по збору новорічної ялинки. Можна сказати виграла дружба, а зібрана все ж однією командою ялинка, відтепер створює настрій в кабінеті студентської ради. Приємно створювати свято і собі й іншим у наш непростий, воєнний час. І хоч студенти навчаються, але думають про підтримку захисників і вже готуються до нового благодійного збору на підтримку ЗСУ, що відбудеться 16.12.23 об 11.00 в холі другого поверху ПУЕТ. Завжди збираємо на конкретний запит конкретних військових, відправляємо адресно, звітуємось за збір, дякуємо всім за готовність та невтомність підтримки ЗСУ. Єдність та невтомність – важливі складові перемоги України.

Дякуємо ЗСУ!
Перемоги України!
Слава Героям!

БІЛЬШЕ НОВИН