Eng

27

Запрошуємо до участі в навчальному таборі з креативного підприємництва

Оголошуємо відбір учасників у  навчальному таборі  з креативного підприємництва, який відбудеться 25-28 березня 2021 року!

Учасники табору отримають цінні знання та навички необхідні для започаткування власного бізнесу та зможуть стати учасниками міжнародного конкурсу бізнес-пітчів Big Idea Challenge 2021 від Лондонського університету Метрополітен.

Навчання відбудеться за британо-українською програмою “Креативне підприємництво”, яка розкриває питання: особливості креативного підприємництва, пошук підприємницької ідеї, вибір бізнес-моделі для стартапу, формування команди, фінанси та пошук інвестицій, розвиток креативності підприємця, ефективний пітчінг тощо.

Якщо ти маєш креативну ідею та хочеш прокачати бізнес скіли – реєструйся – до 22 березня до 11:00 за посиланням: http://bit.ly/3qo4S2c

Умови участі:

  • молодь віком від 18 до 35 років (перевага надається студентам Полтавського університету економіки і торгівлі);
  • мотивація до участі;
  • реєстрація до 22 березня до 11:00

 Дати проведення: 25-28 березня 2021

Місце проведення: ДОЦ “Миргородський” (Полтавська область, Миргородський район, с. Олефірівка).

Харчування, проживання та трансфер забезпечують організатори безкоштовно.

Кількість учасників обмежена.

Даний захід реалізується в рамках програми Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти, яку реалізує Британська Рада. Локальними партнерами і організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія).

60
БІЛЬШЕ НОВИН