Eng
102

Завершуємо марафон презентацій Топ-спеціальностей для студентів закладів фахової передвищої освіти

14 та 15 грудня  2023 року Полтавський університет економіки і торгівлі завершив марафон презентацій Топ-спеціальностей для студентів закладів фахової передвищої освіти. До заходу долучались студенти з різних регіонів України: Полтавської, Житомирської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей та інші.

14 грудня відбулася онлайн зустріч на тему “Як стати успішним…”, на якій була представлена спеціальність 051 “Економіка”, освітня програма “Управління персоналом міжнародних корпорацій”. Під час зустрічі, завідувачка кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії  професорка Тетяна Костишина  представила переваги  та особливості освітньої програми, актуальність та її унікальність.

На тренінгу були обговорені питання сутності  успіху, та що не є успіхом. Особлива увага була приділена проблемам, які пов’язані з тим, що людина сама визначає своє життя і на 99% формує своє здоров’я, навколишнє, соціальне та фізичне середовище проживання.

Студенти активно прийняли участь в комплексному обговоренні питань успіху та його властивостей. Цікавим для учасників  була розробка перешкод на шляху до успіху, які таяться в самій людині, та формування заходів щодо їх уникнення. Наприкінці тренінгу викладач  побажав учасникам  бути успішними.

Заключною в рамках марафону презентацій Топ-спеціальностей відбулася інтерактивна гра «Фінанси в тренді, а фінансисти – еліта!». На початку гри завідувачка кафедри фінансів та банківської справи, гарант освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти децентка Олена Яріш презентувала унікальні особливості та переваги навчання за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок в ПУЕТ, акцентуючи увагу на актуальних трендах сучасного ринку праці та перспективах розвитку  професії фінансиста.

Майбутні абітурієнти змогли поринути в світ фінансів, взявши участь у інтерактивній грі «Фінанси в тренді, а фінансисти – еліта!» та отримали поради щодо свого фінансового благополуччя.

На фінальній зустрічі 60 учасників марафону були нагороджені дипломами за активну участь у онлайн презентаціях Топ-спеціальностей  ПУЕТ.

Наприкінці кожної онлайн зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії Олена Горячова мотивувала учасників до продовження навчання в університеті та роз’яснювала особливості дистанційного вступу.

Модерувала зустрічі директорка Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Віталіна Шимановська, яка акцентувала увагу на організацію освітнього процесу в ПУЕТ за дистанційними технологіями.

Щиро бажаємо миру та злагоди!

Творимо Перемогу разом!

БІЛЬШЕ НОВИН