Eng

24

Завершився курс підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у Житомирському торгово-економічному коледжі за авторською Програмою директора навчально-наукового інституту лідерства С.І.Нестулі

Завершився курс підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у Житомирському торгово-економічному коледжі за авторською Програмою директора навчально-наукового інституту лідерства С.І.Нестулі: «Інноваційні методики викладання у вищій школі: новітнє у європейській та світовій практиці». Нові реалії інформаційного середовища потребують нових підходів до навчання і виховання висококваліфікованих, компетентних та креативних фахівців, які будуть затребувані на ринку праці.

Науково-педагогічні працівники Житомирського торгово-економічного коледжу відкриті до комунікації, кооперації, креативу. Конструктивно та позитивно налаштовані на  постійне вдосконалення та пошук інноваційних методів активізації пізнавальної діяльності студентів. Вдячність організаторам курсів: керівництву ВНЗ Укоопспілки за актуальність пропонованих програм та високопрофесійний підхід до підбору кадрів; керівництву Житомирського торгово-економічного коледжу за створення належних комфортних умов для навчання. Вдячність безпосереднім  модераторам процесу підвищення кваліфікації: Лисенко Тетяна Василівна – викладачу-методисту вищої категорії Житомирського торгово-економічного коледжу, Колісник Тетяні Олегівні – заст. директора МІПК, Сороці Світлана Іванівні – методисту 1 категорії МІПК ПУЕТ.  «Разом до вершин професійної досконалості та життєвого успіху кожного.» DREAM BIG.

65
БІЛЬШЕ НОВИН