Eng
75

Знайомство першокурсників із психологом ПУЕТ

Психолог психологічної служби ПУЕТ Ірина Тодорова 20 вересня 2022 провела у змішаному форматі першу зустріч зі здобувачами вищої освіти 1-го курсу денної та заочної форм навчання. Головною темою зустрічі стала мотивація до навчання та засоби підвищення життєстійкості особистості в умовах війни. Студенти отримали детальну інформацію про алгоритм звернення до психолога ПУЕТ та наявні ресурси для отримання психологічної підтримки та допомоги. Психолог закликала не ігнорувати та не замовчувати свої проблеми, гарантувала збереження конфіденційності наданої інформації.

Першокурсники ознайомилися з метою та завданнями роботи психологічної служби ПУЕТ у новому навчальному році, із запланованими заходами, спрямованими на розвиток психологічної культури, підтримку і збереження психічного здоров’я здобувачів освіти. Ірина Тодорова звернула увагу студентів на перспективи особистісного зростання через освіту, на важливість розвитку комунікативних вмінь, оволодіння техніками релаксації та подолання тривожних станів, на роль підтримуючого, дружнього освітнього середовища в студентських групах для психічного благополуччя кожного.

За допомогою Google форми було проведено онлайн опитування першокурсників щодо їхнього інтересу до запланованих заходів, також студенти мали можливість надати свої пропозиції щодо формату та тематики співпраці з психологічною службою ПУЕТ. Під час зустрічі було складено груповий психологічний портрет першокурсників – присутні за методикою «Незакінчені речення» описали свої очікування щодо викладачів і навчання, висловили побажання однокурсникам, розповіли про свої найкращі риси.

БІЛЬШЕ НОВИН