Eng
232

Знайомство здобувачів-правників зі специфікою роботи системи Custody records у Полтавському районному управлінні поліції та презентація здобутків навчального юридичного центру «Правова СТУДіЯ» ПУЕТ

03 квітня 2024 року здобувачі першого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, зустрілись із представниками Полтавського районного управління поліції в Полтавській області (далі − ПРУП). Під час зустрічі студентів ознайомили зі специфікою роботи та діяльністю поліції, продемонстрували роботу системи Custody records (це система, що запобігає порушенню прав людини в ізоляторах тимчасового тримання), що діє в підрозділі. Окрім того, повідомили про функціонування професійної сторінки на Facebook.

Студенти-практиканти другого курсу (бакалаврського) рівня вищої освіти Єлизавета ВІСИЧ, Альбіна ЗАЄЦЬ та Назар ТИМОШЕНКО представили здобутки навчального юридичного центру «Правова СТУДіЯ» Полтавського університету економіки і торгівлі (далі − «Правова СТУДіЯ») у ПРУП. Студенти розповіли про діяльність, завдання, принципи діяльності «Правової СТУДіЇ», повідомили про засоби зв’язку, з допомогою яких клієнти можуть звернутися за безоплатною правничою допомогою, а також про здійснення правопросвітницької діяльності. Окремо було зазначено про новостворену Instagram-сторінку «Правової СТУДіЇ». Насамкінець студенти відповіли на поставлені питання від присутніх.

Зустріч виявилася досить змістовною, адже здобувачі мали змогу ознайомитись із професією поліцейського, його правами та обов’язками, а також отримати нові знання, які потім зможуть застосувати у майбутньому. Вдячні представникам поліції за запрошення на зустріч та співпрацю!

60
БІЛЬШЕ НОВИН