Eng
184

Зустріч першокурсників ПУЕТ з психологом

Психолог психологічної служби ПУЕТ Ірина Тодорова 14 вересня 2023 провела у змішаному форматі першу зустріч зі здобувачами вищої освіти 1-го курсу денної та заочної форм навчання. Обговорювали такі питання: якою є мета та завдання психологічної службу ПУЕТ; чому не слід замовчувати свої проблеми та куди звертатися за емоційною підтримкою та психологічною допомогою; якою є сфера компетентності психолога, психотерапевта та психіатра; у чому виявляється психічне здоров’я людини та як його підтримувати; які є технології захисту від стресових ситуацій; за допомогою яких дихальних вправ, релаксації тощо можна опанувати себе під час підвищеної тривоги чи паніки; про важливість створення доброзичливого, толерантного та гуманістично орієнтованого освітнього середовища в університеті, недопущення різних форм насильства та нерівності.

Особливу увагу психолог приділила алгоритму звернення до психолога ПУЕТ та знайомству з наявними ресурсами для отримання необхідної психологічної підтримки та допомоги, на важливість розвитку у кожного студента навичок життєстійкості у кризових ситуаціях, формування умінь надавати собі та іншим першу психологічну допомогу та емоційну підтримку. Також, першокурсники отримали поради щодо успішної адаптації до нових умов навчання, запам’ятовування інформації та раціональної організації денного розпорядку.

Психолог закликала не ігнорувати та не замовчувати свої проблеми, гарантувала збереження конфіденційності наданої інформації. Психолог запросила студентів приєднатися до Telegram каналу психологічної служби (https://t.me/joinchat/DTicG0F4SFo1ZDAy) та взяти участь (безкоштовно) у роботі групи психологічної підтримки для студентів України від АПВШУ, яка буде проводитися щопонеділка о 20.00 в ZOOM (https://aarhusuniversity.zoom.us/j/65812053802).

БІЛЬШЕ НОВИН