Eng
73

ЗУСТРІЧ ПСИХОЛОГА ЗІ СТУДЕНТАМИ ПУЕТ ЩОДО НАЯВНИХ РЕСУРСІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ

Психолог Ірина Тодорова, доцент кафедри педагогіки та суспільних наук виступила перед студентами різних курсів та спеціальностей Навчально-наукового інституту денної освіти з доповіддю про наявні ресурси з отримання психологічної підтримки та допомоги в разі виникнення проблем емоційного, поведінкового або соціально-психологічного змісту. В доповіді йшлося про історію створення психологічної служби, її мету, завдання та основні напрями діяльності. Студенти отримали інформацію щодо алгоритму звернення за консультацією, розбиралися з якими проблемами слід звертатися до психолога, у чому полягає різниця між психологом, психотерапевтом та психіатром.

Ірина Тодорова закликала слідкувати за анонсами та запрошеннями на заплановані психологічною службою ПУЕТ заходи на веб-сторінці психологічної служби, приєднуватися до Телеграм каналу психологічної служби, на якому заявляється уся актуальна і оперативна інформація щодо психологічної підтримки та збереження психічного здоров’я.

У заключній частині виступу присутні змогли оцінити рівень власного емоційного благополуччя за допомогою експрес-методики Е. Дінера. Матеріали до виступу можна переглянути за посиланням: 

https://docs.google.com/presentation/d/1pq6d9BlvOnTiqvprPa3QWcvYdrh87rbA/edit?usp=sharing&ouid=115505746281175312447&rtpof=true&sd=true

БІЛЬШЕ НОВИН