Eng

29

Зустріч робочої групи з обговорення освітньо-професійної програми «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська»

23 березня 2022 року відбулася чергова зустріч робочої групи з обговорення освітньо-професійної програми «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» вищої освіти за спеціальністю 035 Філологія спеціалізація 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська. На зустрічі були присутні викладачі кафедри української, іноземних мов та перекладу, студенти, роботодавці: Гайдученко С. В., директор центру вивчення іноземних мов «Статус», Стеценко А. В., директор компанії з розробки інтернет-сайтів ФОП Стеценко А. В., Костенко В. Г., доцент кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Полтавського державного медичного університету, Адамчук О. П., HR-менеджер міжнародного консалтингового агентства «HedgeHog» у полтавському регіоні, Москвітіна С. С., директор єврейської благодійної організації «Хесед Нефеш» (Полтавська філія).

На засіданні було обговорено зміни навчального плану та освітньо-професійної програми. Фахівці обмінялися думками щодо змісту та особливостей наповнення освітніх компонентів. На засіданні обговорено також можливості проходження практик студентами на базі організацій і компаній роботодавців. Роботодавці повідомили, що наші студенти вже працюють у них (зокрема у центрі вивчення іноземних мов «Статус», міжнародному консалтинговому агентстві «HedgeHog», постійно допомагають із перекладами для всесвітньої організації WJR (World Jewish Relief) організації «Хесед Нефеш») і наголосили на високому рівні підготовки філологів у ПУЕТ.

Працюємо кожен на своєму фронті. Все буде Україна!