Eng

20

Зустріч трудового колективу ПУЕТ з Головою Правління Укркоопспілки Іллею Леонідовичем Гороховським

9 вересня 2021 року відбулася зустріч трудового колективу Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» з Головою Правління Укркоопспілки, доктором філософії, Заслуженим працівником сфери послуг, головою Наглядової ради університету, віце-президентом Європейського співтовариства споживчих кооперативів (Evro Сoop), членом виконавчого комітету Світових споживчих кооперативів  (CCW) Іллею Леонідовичем Гороховським. У властивій нашому кооперативному вишу довірливій і діловій атмосфері відбулася  розмова  про проблеми й перспективи української освіти загалом та кооперативної зокрема. Ішлося також про потребу врахування викликів сьогодення в діяльності університету, удосконалення корпоративної культури як запоруки його розвитку і процвітання, про роль традицій та інновацій у посиленні конкурентоспроможності на вітчизняних теренах.  Ілля Леонідович ґрунтовно і щиро відповів на низку питань співробітників університету.

У зустрічі взяв участь  ректор Львівського торговельно-кооперативного університету, доктор економічних наук, професор Петро Олексійович Куцик.

Модератор зібрання – ректор ПУЕТ, доктор історичних наук професор Олексій Олексійович Нестуля акцентував на єднанні академічної спільноти вишу довкола реалізації Стратегії розвитку університету, його цінностей,  бо ж «кооперація значить – триматися разом і навчатися поважати одне одного і довіряти одне одному» (Джон Грей).

БІЛЬШЕ НОВИН