Eng
58

зустріч з керівниками кооперативних закладів фахової передвищої освіти та локальних центрів дистанційного навчання Полтавського університету економіки і торгівлі

02 червня 2022 року в онлайн режимі відбулася зустріч з керівниками кооперативних закладів фахової передвищої освіти та локальних центрів дистанційного навчання Полтавського університету економіки і торгівлі. Обговорили важливі питання форм організації освітнього процесу, завершення навчального року, координації діяльності  університету та кооперативних коледжів з організації вступної кампанії 2022 року в умовах воєнного часу.

Перший проректор університету Наталія Педченко наголосила на важливості принципу студентоцентризму, який завжди відрізняв кооперативні заклади освіти, застосування індивідуального підходу до кожного студента при розкритті його потенціалу, особливості проведення підсумкових атестацій та збереження контингенту студентів.

Актуальну інформацію про особливості  вступної кампанії на освітні рівні бакалавра та магістра, відповідно до нової редакції правил прийому до ПУЕТ на 2022 рік представила відповідальний секретар приймальної комісії університету Олена Горячова.

Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Матвієнко продемонстрував можливості застосування чат-боту PUET-vstup при написанні мотиваційних листів.

Модератор зустрічі директор ННІЗДН Віталіна Шимановська проінформувала щодо вартості навчання, організаційних особливостей проведення підсумкової атестації студентів ЛЦДН в умовах воєнного стану.

За результатами зустрічі напрацьовані нові алгоритми взаємодії, координації кооперативних закладів освіти задля забезпечення якості та неперервності освіти.

Разом до Перемоги!

1740
БІЛЬШЕ НОВИН