Eng

26

Зустріч з керівниками кооперативних закладів фахової передвищої освіти

26 квітня 2022 року в онлайн режимі відбулася зустріч з керівниками кооперативних закладів фахової передвищої освіти та локальних центрів дистанційного навчання Полтавського університету економіки і торгівлі. Обговорили важливі питання форм організації освітнього процесу, завершення навчального року, координації діяльності  університету та кооперативних коледжів з організації вступної кампанії 2022 року в умовах воєнного часу.

Ректор університету Олексій Нестуля наголосив на важливості принципу студентоцентризму, який завжди відрізняв кооперативні заклади освіти, застосування індивідуального підходу до кожного студента, розкриття його потенціалу,  використання креативних форм організації освітнього процесу, практичної підготовки та можливостей університету.

Актуальну інформацію про новації вступної кампанії 2022 року на освітні рівні бакалавр та магістр, особливості проходження Національного мультипредметного тесту  представила відповідальний секретар приймальної комісії університету Ольга Куцевол.

За результатами зустрічі напрацьовані нові алгоритми взаємодії, координації кооперативних закладів освіти задля забезпечення якості та неперервності освіти.

Разом до Перемоги!

БІЛЬШЕ НОВИН