Eng
55

Зустріч з представниками сектору дотримання прав людини Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області

18 березня 2024 року на базі навчального юридичного центру «Правова СТУДіЯ» ПУЕТ відбулася зустріч студентів 2-го курсу першого (бакалаврського) та 1-го курсу другого (магістерського) рівнів вищої освіти, спеціальності 081 Право з представниками сектору дотримання прав людини Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області.

Метою зустрічі було розповісти студентам-правникам про діяльність роботи поліцейських, а саме про їх діяльність у секторі дотримання прав людини. В ході зустрічі начальник сектору дотримання прав людини – Олена Білокінь, разом з іншими представниками сектору (інспекторами), розповідала про процедуру поміщення правопорушника до ІТТ (Ізолятор Тимчасового Тримання) та до СІЗО (Слідчий Ізолятор). Також важливим моментом був акцент на тому, що поліцейський повинен не тільки не порушувати права затриманого, а й забезпечити затриманому можливість скористатися усіма його правами (зокрема, право на безоплатного адвоката). Студенти дізналися про конкурсний відбір до сектору дотримання прав людини та інших підрозділів ГУНП в Полтавській області.

Загалом зустріч виявилася цікавою та пізнавальною для студентів, які в майбутньому хочуть працювати в лавах правоохоронних органів.

60
БІЛЬШЕ НОВИН