Eng

27

Зустріч з випускниками Полтавського фахового кооперативного коледжу

7 червня відбулася онлайн-зустріч зі студентами випускових курсів спеціальностей 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Полтавського фахового кооперативного коледжу. На початку зустрічі директорка коледжу Оксана Делія наголосила на важливості та актуальності продовження навчання  в закладах  освіти системи споживчої кооперації. Полтавський університет економіки і торгівлі та Полтавський фаховий кооперативний коледж довгі роки підтримують партнерські стосунки та докладають спільних зусиль до якісної підготовки майбутніх фахівців.

Модерувала зустріч директорка інституту денної освіти ПУЕТ Аліна Ткаченко,  а представники випускових кафедр Ігор Юрко, Зоя Рачинська та Олена Яріш презентували освітні програми «Підприємництво, торгівля та логістика», «Експертиза та митна справа» і «Фінанси, банківська справа та страхування». До того ж, студенти отримали інформацію про терміни та умови вступу від відповідального секретаря приймальної комісії Олени Горячової. Студенти коледжу активно задавали питання, учасники зустрічі обмінялися контактами для подальшого спілкування.

Висловлюємо  вдячність директорці коледжу Оксані Делії та викладачці вищої категорії циклової комісії комерційних та фінансово-облікових дисциплін Ларисі Нещадим за організацію зустрічі.

БІЛЬШЕ НОВИН