Eng

24

Звернення до міжнародних партнерів університету

Шановні колеги, партнери, друзі!

О 5-ій ранку 24 лютого 2022 року Росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну по всій довжині спільного кордону і з території Білорусі. По всій території країни введено воєнний стан. Сьогоднішні події є переломним моментом для Європи. Снаряди падають на невинних жінок, чоловіків та дітей. Вони бояться за своє життя, багато хто – гине. Все це відбувається в 2022 році у самому серці Європи. Президент Путін вирішив повернути війну в Європу. І це фундаментально ставить під сумнів наш мирний порядок.

Військова агресія Росії проти України викликала не лише осуд, а й організований спротив усіх патріотів нашої країни. Пишаємося тим, що співробітники та студенти Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) приєднуються до руху підтримки військ територіальної оборони Полтави та вступають до її формувань. Ніхто не залишився байдужим до закликів підтримати Збройні Сили України фінансово, про забезпечення нагальних потреб загонів територіальної оборони Полтавщини.

Зараз як ніколи Україна потребує допомоги. Будемо вдячні кожному за будь-яку підтримку. Кошти можна переказати на банківський рахунок ПУЕТ

Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога для підтримки збройних сил України та територіальної оборони Полтавщини.

Всі зібрані кошти будуть використані на потреби територіальної оборони Полтавської області та/або перераховані на підтримку Збройних Сил України. Вдячні кожному за допомогу!

З повагою,

Ректор                                                                                       Олексій НЕСТУЛЯ

БІЛЬШЕ НОВИН