Eng

Центр інформаційного забезпечення освітнього процесу

Діденко Лариса Миколаївна
Голова профспілкового комітету, директор центру інформаційного забезпечення освітнього процесу
Діденко Лариса Миколаївна
Дізнатись більше
Артеменко Андрій Володимирович
Методист відділу інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення
Артеменко Андрій Володимирович
Кабінет: 142 biblweb@puet.edu.ua
Дізнатись більше
Адміністратор даних провідний відділу інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення
Полонська Інна Володимирівна
Кабінет: 142 biblaeod@puet.edu.ua
Дізнатись більше
Бакум Наталія Григорівна
Методист відділу обслуговування
Бакум Наталія Григорівна
Кабінет: Загальний читальний зал, Електронний читальний зал, каб. 142 biblonnl@puet.edu.ua
Дізнатись більше
Кирса Надія Миколаївна
Бібліотекар І категорії відділу обслуговування
Кирса Надія Миколаївна
Кабінет: Читальний зал для науковців, Медіатека, каб. 135, 136 biblonnl@puet.edu.ua
Дізнатись більше
Шепетуха Людмила Павлівна
Бібліотекар ІІ категорії відділу обслуговування
Шепетуха Людмила Павлівна
Кабінет: Абонемент навчальної літератури, Абонемент наукової літератури, каб. 27/1, 27/3 biblonnl@puet.edu.ua
Дізнатись більше
Пальчик Олена Андріївна
Бібліотекар І категорії відділу комплектування та наукової обробки документів
Пальчик Олена Андріївна
Кабінет: 29, 51 biblkompl@puet.edu.ua
Дізнатись більше

Центр інформаційного забезпечення освітнього процесу (ЦІЗОП) є бібліотечно-бібліографічним, навчальним, науково-допоміжним, інформаційним, куль­турно-просвітницьким, видавничим та поліграфічним структурним підрозділом університету, який створено з метою удосконалення та поліпшення інформаційного забезпечення освітнього процесу в ПУЕТ.

ЦІЗОП у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про бібліотеку і бібліотечну справу», «Про національну програму інформатизації», «Про видавничу справу», підзаконними нормативно-правовими актами та документами ор­ганів управління вищими навчальними закладами України, правління Укоопспілки, Статутом університету та Положенням про ЦІЗОП.

Своєю діяльністю ЦІЗОП сприяє реалізації державної політики в галузі науки і культури, дотримуючись принципів гуманізму та демократизму, пріоритету загально­людських цінностей і моралі.

До складу ЦІЗОП належать:

Тематичні новини

БІБЛІОТЕКА ПРОДОВЖУЄ ПРОВОДИТИ ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ ПЕРШОКУРСНИКАМ

У другому семестрі 2023–2024 навчального року бібліотека ПУЕТ продовжила проводити зі здобувачами вищої освіти першого курсу практичні заняття з користування електронним каталогом і репозитарієм. З цікавістю студенти спеціальностей «Підприємництво, торгівля і логістика» і «Фінансів, банківської справи та страхування» ознайомились з рубрикатором каталогу, правилами пошуку і складанням списку джерел.

103

Бібліотекарі закладів професійної освіти підвищили кваліфікацію в ПУЕТ

Уперше за багато років бібліотекарі закладів професійної (професійно-технічної) освіти підвищували кваліфікацію у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Протягом чотирьох тижнів слухачі наполегливо опановували тематику курсу «Інновації в бібліотечній справі: методи, підходи, технології». Вітаємо бібліотекарів з успішним завершенням навчання й отриманням сертифікатів про підвищення кваліфікації. Сподіваємось на продовження такої корисної співпраці.

87

День подарунків

26 грудня у світі відзначають День подарунків – дивовижне свято сюрпризів, подарунків, уваги і небайдужості. За легендою у Різдвяну ніч з 25 на 26 грудня Санта-Клаус ховає подарунки під новорічну ялинку. В Україні це свято набуває популярності останні роки. Багато людей в усьому світі вважають, що книга – найкращий подарунок для всіх. Нашій бібліотеці дарують багато […]

114

Знайомство здобувачів вищої освіти першого курсу  з бібліотекою

Перші тижні вересня – час знайомства здобувачів вищої освіти першого курсу з фондами, ресурсами і послугами бібліотеки ПУЕТ. Наразі нас відвідали першокурсники таких спеціальностей: право, фінанси та банківська діяльність, комп’ютерні науки. Під час екскурсії студенти завітали до медіатеки, навчального й наукового абонементів, загальної та електронної читальних залів. Після екскурсії – отримали підручники на перший семестр […]

193

БІБЛІОТЕКА ПУЕТ ОТРИМАЛА ЧЕРГОВІ ТОМИ ЕНЦИКЛОПЕДІЇ CУЧАСНОЇ УКРАЇНИ

Бібліотека ПУЕТ отримала 23 і 24 томи Енциклопедії Cучасної України (ЕСУ), яку пишуть провідні науковці країни. Том 23 продовжує літеру Н (Нг-Ня), том 24 повністю охоплює літеру О. ЕСУ всебічно й об’єктивно відтворює багатогранний образ України ХХ–ХХІ століть в особах, інституціях, поняттях, охоплюючи всі сфери буття України – від географічного положення, історії, природи, політичного устрою, […]

57

Нові видання науковців ПУЕТ

Протягом 2022 воєнного року науково-педагогічні працівники ПУЕТ продовжили роботу над розпочатими науковими проектами, які матеріалізувались у монографії, збірники статей та матеріали конференцій. До вашої уваги новинки, що вийшли друком у видавничо-поліграфічному відділі університету. Активно співпрацюємо з науковцями інших вишів Полтави й України. Довідки за тел. 067 532 24 50

75

ЯК ВИЗНАЧИТИ КРАЩОГО ЧИТАЧА БІБЛІОТЕКИ?

Дуже важко, адже він не один. Щоб нікого не образити відзначимо багаторічну активність здобувачів вищої освіти спеціальності «Право». Перед початком кожного нового семестру полки із книгами за цією спеціальністю стрімко порожніють. Дякуємо за активність! З повагою, працівники бібліотеки.

64
БІЛЬШЕ НОВИН
Документи

Положення про центр інформаційного забезпечення освітнього процесу