Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

ПОШЛУС (ННІЛ)

 

ПОШЛУС продовжує роботу

14.04.22 учасники Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування зустрілися для участі в цікавому вебінарі «Критичне мислення та медіаграмотність». На зустріч в он-лайн форматі зареєструвалося біля 200 учасників ПОШЛУС. Вдячність координаторам на місцях, які в кризових умовах продовжують служити справі виховання та розвитку потенціалу юних лідерів.

Петрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів активно підключився до роботи Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування

15 грудня на базі ПУЕТ відбувся вже другий тренінг для 20 учнів з Петрівки

Під час заняття на тему «Якості лідера», учасники тренували уміння аналізувати свої сильні якості, презентувати себе, бути впевненими у собі, вчилися діяти на результат

Продовжуємо перший етап тренінгових сесій Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування

Продовжуємо перший етап тренінгових сесій Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування ПОШЛУС.

Лубенська та Карлівська локації.

Наші учасники розумні, амбітні, критично мислячі, комунікабельні, креативні.

Молодіжна політика на місцях. Дидактика лідерства в дії

Полтавська обласна школа лідерства. Тренінгові заняття на локаціях: Полтавська, Диканька, Кременчуцька, Решетилівська.

Лідерами народжуються чи стають? Кожен може бути лідером чи не кожен? Наскільки молодь реалізує свій потенціал? Якими рисами має володіти лідер?Чим відрізняється лідерство часу перших людських об’єднань - племен від лідерства сучасності? З чого починається розуміння лідером своєї відповідальності? Відповідальність - що це? Чи можна вважати особу лідером, якщо високий рівень її компетентностей обмежується власною кишенею? Що на виході?

Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування стартувала в четвертий сезон

07.10.2021 року в конференц-залі ПУЕТ відбулося відкриття Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування.

Метою школи є створення середовища для розвитку лідерського потенціалу учнівської молоді шкіл Полтавщини. Проєкт має сталий характер,кількість учасників щороку зростає зі 106 з початку реалізації проєкту 2018 року до 345 учасників цьогорічної фази навчання. Школярам – учасникам проєкту, запропоновано 2 форми роботи: вивчення дистанційного курсу за підключеними логінами-паролями з метою розширення знань з теорії лідерства та проведення тренінгів на 8 локаціях з метою формування м’яких навичок: комунікації, кооперації, критичного мислення та креативності.

Початок нового навчального року в Полтавській обласній школі лідерів учнівського самоврядування

Організаторами проєкту є Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського та Полтавський університет економіки і торгівлі.

Завершення програми навчальних тренінгів ПОШЛУС

21.05.21 завершуємо програму навчальних тренінгів ПОШЛУС  (Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування) на дуже актуальну, затребувану життям та освітнім стандартом тему: «Критичне мислення».

ПОШЛУС  -  середовище розвитку  лідерських компетенцій

17-18 лютого  Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування (ПОШЛУС) продовжила роботу. Проект реалізується спільно Полтавським обласним інститутом післядипломної освіти ім. М.Остроградського та Полтавським університетом економіки і торгівлі. За Програмою  слухачі ПОШЛУС  вивчають дистанційний курс «Лідери учнівського самоврядування» та проходять ряд тренінгів  з формування та вдосконалення soft skills: «Мій лідерський потенціал», «Ефективна комунікація», «Робота в команді», «Критичне мислення і логіка», «Проектний менеджмент». 

ПОШЛУС в проекті «Інноваційний університет і лідерство» Фаза ІУ: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа»

"Ми не можемо змінити світ, але ми можемо створити середовище для розвитку потенціалу молоді. Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування – середовище, де розкривається  потенціал тих, кому в майбутньому брати відповідальність за свою територію, місто, країну.  Четвертий рік системно працюємо за Програмою. Тренували навичку роботи в команді. Не просто це робити в он-лайн режимі, але хіба є якісь перешкоди для справжніх лідерів." - слова Світлани Нестулі, директорки Навчально-наукового інституту лідерства, доктор педагогічних наук.

Тренінг для новообраного складу студентської ради університету та інститутів на тему : «Студентське самоврядування. Цілі та завдання» 

25.02.21 докторка педагогічних наук, директорка  навчально-наукового інституту лідерства, депутатка Полтавської міської ради YІІ та  YІІІ скликань Світлана Нестуля  провела тренінг для новообраного складу студентської ради університету та інститутів на тему: «Студентське самоврядування. Цілі та завдання». В ході тренінгу опрацьовані базові документи, що регламентують роботу студентського самоврядного органу: Закон України «Про  вищу освіту», 2014 р. Стаття 40. Студентське самоврядування, Статут ВНЗ Укоопспілки ПУЕТ 7.7. СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ, Положення про студентське  самоврядування ПУЕТ. Тренінг пройшов  в атмосфері конструктиву, взаємної підтримки, позитивного налаштування, командної взаємодії.

Підвищення кваліфікації координаторів ПОШЛУС

Впровадження європейського виміру в освіту може дати позитивні результати за умови готовності педагогічних працівників до здійснення інноваційної освітньої діяльності,  володіння вміннями конструювати зміст навчання, розробляти сучасний навчально-методичний супровід освітнього та виховного процесів, тому особливого значення набуває розвиток методичної компетентності педагогів у системі неперервної освіти.

 

Відкриття Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування в ПУЕТ

У Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося відкриття третього сезону Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування. Ініціатори проєкту, створеного три роки тому, мали на меті сформувати у молоді ті знання та навички, які в майбутньому їм знадобляться в житті, допоможуть розкрити їх лідерський потенціал. Зважаючи на епідемічну небезпеку, відкриття школи лідерів вперше пройшло в дистанційному форматі.

В проєкті беруть участь всі бажаючі учні зі шкіл Полтавщини, які зареєструвалися онлайн. Організатори розповідають: щороку кількість учасників зростає. Якщо першого сезону з понад двохсот учнів для участі було відібрано 117 слухачів, то цього року було надіслано більш ніж 400 заявок, з яких відібрали 265 учасників. Власне сам проєкт передбачає дві форми роботи.

Школа лідерів учнівського самоврядування Полтавської області

Наша молодь – агенти змін! Саме вони – незаангажовані, амбітні, цілеспрямовані, інтелектуальні, креативні, комунікативні, кооперативні, критично мислячі, ризикові та рішучі.  У них ми віримо! За ними – майбутнє!

КОМАНДА ПУЕТ ПРОДОВЖУЄ РОЗВИВАТИ ОСОБИСТІСНІ ТА ПРОФЕСІЙНІ ЯКОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ У ШКОЛІ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Розвиток лідерства та лідерських якостей як надважлива професійна й особистісна складова компетентності учнівської молоді – важлива умова становлення та утвердження принципово нових фахівців в усіх сферах діяльності українського суспільства. Це потужний вклад у формування майбутнього нашої країни – успішної та процвітаючої України!

Школа лідерів учнівського самоврядування працює на повну силу

Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування – це унікальний освітній проект, який дозволяє опановувати авторські методики розвитку лідерських якостей, брати участь у тренінгових заняттях, виконувати спільні проекти. До проекту долучилися лідери шкільного самоврядування шкіл Полтавської області. Слухачі школи опановують лідерство, працюючи з дистанційним курсом «Основи лідерства», та беруть участь у тренінгах  із формування вмінь  і навичок лідерської поведінки.

ТРЕНІНГОВИЙ ТУР КОМАНДИ ПУЕТ ПОЛТАВЩИНОЮ ТРИВАЄ

У рамках реалізації проекту «Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування» відбувся черговий етап тренінгових занять.

Студентські лідери університету – голова студентської ради ПУЕТ Марина Негода  та Альона Балашкевич навчали основам проектного менеджменту та комунікаціям учнівських лідерів Глобинського району. Під час тренінгів  слухачі набували вмінь і навичок лідерської поведінки, тренери-модератори забезпечили комплексний підхід до виявлення, формування та подальшого розвитку лідерських якостей учнівської молоді з урахуванням вікових і психологічних особливостей шкільної молоді.

Школярів Полтавської області навчали основам проектної діяльності

У рамках реалізації проекту «Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування» відбувся черговий етап тренінгових занять.

Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування – це унікальний освітній проект, який дозволяє опановувати авторські методики розвитку лідерських якостей, брати участь у тренінгових заняттях, виконувати спільні проекти. До проекту долучилися лідери шкільного самоврядування шкіл Полтавської області. Слухачі школи опановують лідерство, працюючи з дистанційним курсом «Основи лідерства», та беруть участь у тренінгах  із формування вмінь  і навичок лідерської поведінки, проектного менеджменту.

Навчаємо ефективним комунікаціям та основам проектного менеджменту лідерів учнівського самоврядування 

У рамках реалізації проекту «Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування» відбувся черговий етап тренінгових занять.

Студентські лідери університету – голова студентської ради ПУЕТ Марина Негода  та Яна Полєва навчали основам проектного менеджменту та комунікаціям учнівських лідерів Кобиляцького та Гадячського районів. Під час тренінгів  слухачі набували вмінь і навичок лідерської поведінки, тренери-модератори забезпечили комплексний підхід до виявлення, формування та подальшого розвитку лідерських якостей учнівської молоді з урахуванням вікових і психологічних особливостей шкільної молоді.

 Перша річниця роботи ПОШЛУС та історії успіху її слухачів 

5 червня 2019 року у стінах Полтавського університету економіки і торгівлі відбулося урочисте підбиття підсумків першого року навчання в Полтавській школі лідерів учнівського самоврядування. Школа лідерів учнівського самоврядування Полтавщини – це унікальний освітній проект для учнів нашого регіону, що стартував у червні 2018 року, співавторами якого виступили професіонали-педагоги із Полтавського обласного інституту післядипломної освіти імені М. В. Остроградського (ПОІППО) та ПУЕТ. Проект має унікальні авторські методики розвитку з формування лідерських навичок. Кожен учень мав змогу взяти участь у тренінгових заняттях і виконати спільні проекти.

«ШКОЛА ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» СТАРТУВАЛА ВДРУГЕ

Обласна школа лідерів учнівського самоврядування стартувала. Там навчають втілювати в життя свої ідеї. Учасники проєкту - учні 8-9 класів. Серед них - президентка Оржицької школи Яна. Минулого року перемогли у рамках реалізації «Бюджету участі». 

У ПУЕТ розпочався новий семестр  Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування!

8 жовтня Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» вкотре відчинив двері для лідерів учнівського самоврядування Полтавщини.

Завдяки проекту «Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування» можливо об’єднати дітей із різних закладів освіти для формування їх лідерської позиції, почуття громадянськості, патріотизму та любові до міста, громади, країни, відповідальності за все, що відбувається навколо. Він спрямований на підтримку ініціатив учнів реалізувати особистісний лідерський потенціал.

ПУЕТ приймав лідерів учнівського самоврядування шкіл м. Полтава

1 листопада 2019 року Полтавський університет економіки і торгівлі у своїх стінах приймав лідерів учнівського самоврядування шкіл м. Полтава. Так, близько 60 школярів завітало до ПУЕТ. Зустріч розпочался зі знайомства з дистанційною платформою Moodle та інструктажу з навчання в дистанційному курсі «ЛІдери учнівського самоврядування».

Стартував черговий етап тренінгової програми Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування (ПОШЛУС)

Школа лідерів учнівського самоврядування працює на повну силу. 29 лютого 2020 року на базі Кременчуцького ліцею № 4 стартував черговий етап тренінгової програми для слухачів школи. До лідерів учнівського самоврядування м. Кременчук та Кременчуцького району завітала команда тренерів у складі Лесі Рудич (доцентка кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії) та представників органів студентського самоврядування ПУЕТ. Учнівські лідери розвивали свій лідерський потенціал, навчаючись працювати в команді та ефективно комунікувати під час проведення тренінгів – «Робота в команді» та «Ефективна комунікація».