Eng

102

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін та члени делегації Червоного Хреста Канади відвідали місця проживання ВПО в гуртожитках ПУЕТ

Мета візиту полягала в ознайомленні з умовами проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в гуртожитках університету, досвідом залучення коштів благодійних фондів і проєктів для їх поліпшення, налагодження діалогу з місцевими органами державної влади та самоврядування, громадськими організаціями з питань інтеграції вимушених переселенців в життя громади.

Ректор університету Олексій Нестуля та проректорка з адміністративно-господарської роботи Наталія Соколенко надали вичерпні відповіді на ці та багато інших питань, якими цікавилися Філіп Євгенович Пронін та канадські гості. Переконливі свідчення ефективності обʼєднання зусиль вітчизняних та закордонних благодійників і органів влади гості отримали безпосередньо в кімнатах, де проживають ВПО. Кожен, з ким би вони не розмовляли, висловлював щиру вдячність за небайдужість до їх долі.

Особлива подяка звучала на адресу Полтавської організації Червоного Хреста в Україні на чолі з Іриною Плюсніною та Червоного Хреста Канади, які надали допомогу в ремонті санітарних кімнат, кухонь, душових гуртожитків, облаштуванні помешкань холодильниками, пральними машинами, прасками, тощо.

У свою чергу, начальник Полтавської військової адміністрації Філіп Пронін та члени делегації Червоного Хреста Канади відзначили високий рівень відповідальності, професійність і патріотизм колективу університету у роботі з внутрішньо переміщеними особами, пообіцяли й надалі підтримувати відповідні ініціативи ПУЕТ.

Раніше Візит канадських партнерів університету, Допомагаємо вимушеним переселенцям

БІЛЬШЕ НОВИН