Eng
128

У ПОЛТАВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЛЕКЦІЯ ПРО КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ ВІД ГУРУ МАРКЕТИНГУ

Наступного вівторка, 22 жовтня, до Полтави завітає один з найвідоміших консультантів з маркетингу в Україні Андрій Длігач. Він прочитати безкоштовну відкриту лекцію про креативні індустрії.

Як розповів ЗМІСТу організатор зустрічі Олександр Устьян, виступ засновника і генерального директора Advanter Group розпочнеться о 18:00 годині в читальній залі Полтавського університету економіки і торгівлі (вул. Коваля 3). Тема лекції: «Креативні індустрії в новій економіці: що змінюється, до чого готуватися».

Андрій Длігач є одним з найбільш відомих українських спікерів у темі стратегічного управління. У сфері маркетингу працює протягом 20 років як тренер. Крім того, він є викладачем в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, має ступінь доктора економічних наук. Ця зустріч буде про:

  • Місце креативних індустрій в новій економіці. На що звернути увагу в коротко- і середньостроковій перспективі.
  • Цінності нового світу і трансформація системи впливів: персоніфікація, довіра, співдія, інтерес.
  • Трансформація бізнес-моделей: як заробляти в креативних індустріях.
  • Як змінити процес формування стратегій і системи управління, щоб бути успішним у 2020 році.

Лекція реалізується в рамках програми Creative Spark: програма підтримки підприємництва у сфері освіти, яку реалізує Британська Рада. Локальними партнерами і організаторами є Полтавський університет економіки і торгівлі у партнерстві з ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» та Університетом Порстсмуту (Велика Британія). У рамках цієї програми заплановано проведення низки освітніх заходів спрямованих на підприємців, студентів та викладачів.

Олександр Устьян також повідомив, що приблизно на початку наступного місяця, відбудеться зустріч з британськими викладачами Університету Порстсмуту.

Creative Spark – п’ятирічна ініціатива, яка в Україні працює другий рік та спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, за підтримки Великої Британії.

Лекція безкоштовна, але для участі необхідна попередня реєстрація (до 21 жовтня). Форма для реєстрації: тут

Афіша заходу

https://zmist.pl.ua/news/u-poltavi-vidbudetsya-lekciya-pro-kreativni-industriji-vid-guru-marketingu

БІЛЬШЕ НОВИН