Eng
83

Відкрита лекція про сімейний бізнес у креативних індустріях відбулася в ПУЕТ

6 грудня в Полтавському університеті економіки і торгівлі в рамках проекту Creative Spark відбулась безкоштовна відкрита лекція «Сімейний бізнес у креативних індустріях. За і Проти» Катерини Смотрич (директора із продажів Loyalty Plant Ukraine, співзасновниці Digital Marketing Academy, International Marketing Business Academy, MarketingJazzz Fest, організаторки SUPERWOMAN форум) та Жанна Смотрича (директора Loyalty Plant Ukraine та International Marketing Business Academy, продюсера MarketingJazzz Fest, президента Marketingjazzz Club). Ця лекція викликала значний ажіотаж та зібрала учасників із різних сфер: студенти, викладачі, підприємці й ті, хто прагне ними стати.

Під час лекції Катерина та Жанн поділилися чисельними прикладами успішних та невдалих проектів із власного досвіду. Учасники отримали цінні поради та дороговкази стосовно того, що варто робити, а чого уникати під час започаткування власної справи. Значна увага була приділена методам генерації, тестування та впровадження бізнес-ідей, пошуку партнерів та напрямів масштабування бізнесу. Лектори поділились також власним досвідом, як правильно організовувати сімейний бізнес, як поєднувати ділові та родинні відносини. Катерина та Жанн неодноразово підкреслювали привабливість сфери креативних індустрій для започаткування власного бізнесу, аналізували специфіку цієї сфери та виділили найбільш перспективні напрями.

Живий характер лекції проявився у великій кількості запитань учасників до спікерів. Автори найцікавіших запитань отримали від лекторів у подарунок 2 книжки та 2 сертифікати на навчання в International Marketing Business Academy.

Проект Creative Spark на цьому не зупиняється, й організатори обіцяють інші, не менш цікаві заходи в майбутньому та закликають стежити за новинками проекту на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/creative.spark.poltava/

БІЛЬШЕ НОВИН