Eng
104

8 березня – Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир

8 березня – день, коли ми, вкотре, маємо нагадати собі про рівність прав та можливостей для всіх, без винятку. Міжнародний жіночий рух – згуртування та об’єднання зусиль для посилення підтримки прав жінок та їхньої участі в політичній, соціальній та економічній сферах.

У 1945 році Статут Організації Об’єднаних Націй став першим міжнародним документом, де закріпили принцип рівності між жінками та чоловіками.

У грудні 1977 року, Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію, якою проголосила Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.

Цей день  щороку відзначають на згадку про культурні, політичні та соціально-економічні досягнення жінок. Тематикою цієї дати, також, є рух за права людини, виокремлюючи права жінок, привертаючи увагу до таких питань, як гендерна рівність, сексизм, насильство щодо жінок, репродуктивні права.

Шановні жінки та дівчата Пуетівської родини високо цінуємо ваші досягнення і висловлюємо глибоку вдячність за стійкість духу, невтомну працю на благо рідного університету, нашої громади, захист і розбудову незалежної України.

60
БІЛЬШЕ НОВИН