Eng
82

Безкоштовний онлайн-курс «Scholars Without Borders: англійська для науковців»

В рамках співпраці Полтавського університету економіки і торгівлі та Гарвардського університету науково педагогічні працівники мають можливість пройти безкоштовний онлайн-курс «Scholars Without Borders: англійська для науковців». Курс буде проводитись за підтримки Регіонального відділу англійської мови Посольства США в Україні (US Embassy to Ukraine Regional English Language Office).

Цей безкоштовний онлайн-курс націлений на українських науковців, які планують покращити свою письмову англійську для академічного використання, успішної інтеграції у міжнародну наукову спільноту, публікації статей, подачі заявок на міжнародні грантові проєкти.

Цей 3-місячний курс буде проходити онлайн щопонеділка з 18:00 до 20:00 (за київським часом), починаючи з 17 березня 2024 року до кінця червня 2024 року. Курс викладатиме досвідчений інструктор-фахівець з англійської мови, який має досвід роботи з закордонними науковцями, з можливістю додаткових занять у малих групах або індивідуальних занять.

До участі запрошуються: кандидати та доктори наук, доктори філософії, аспіранти, які зараз працюють або навчаються в українському закладі вищої освіти та мають рівень англійської мови на рівні В1 та вище.

Кінцевий термін подачі заявок – п’ятниця, 8 березня 2024 (до опівночі за київським часом). Апліканти можуть розраховувати на те, що вони будуть прийняті на навчання на початку наступного тижня.

Заявку потрібно заповнити за посиланням: https://harvard.az1.qualtrics.com/jfe/form/SV_6rGZ9DLnAwW4voa

Заявка передбачає прикріплення короткої статті або іншої наукової праці (2 сторінки) та заповнення мотиваційного листа.

60
БІЛЬШЕ НОВИН