Eng
20

Чергова видача матеріальної допомоги для ВПО

26.06.2024 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі стартувала чергова видача наборів хімії для ВПО віком 18+ та з пільговим статусом.

Завдяки донорам , маємо можливість підтримати додатково осіб, а саме: Малозабезпечені сім’ї; жінок, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня”; Членів багатодітних родин; Членів родини учасників АТО/ООС; Опікунів; Людей з інвалідністю; Членів родини полеглого Захисника України та тих, що зникли безвісти; Батьків/матерів, які виховують дитину з інвалідністю; Пенсіонерів.
Набори хімії складаються з прального порошку, рідкого мила, шампуню, кондиціонеру для волосся, зубної щітки, зубної пасти, чистящого засобу.
В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки シャンティ国際ボランティア会(SVA) “Shanti Volunteer Association” за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк; методист проєкту Ірина Павлик.
Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.
Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.
За інформацією можна звертатися:
Контактний номер телефону: +380995158429
ГО Центр освіти дорослих Полтавщини
Полтавський університет економіки та торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy

БІЛЬШЕ НОВИН