Eng

50

Creative Spark English Club офіційно відкрито!

26 листопада 2020 року відбулося перше заняття Creative Spark English Club! Це програма вивчення англійської мови для студентів, які беруть участь у програмі Британської Ради Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти. 

Учасниками програми стали 20 студентів різних курсів і спеціальностей Полтавського університету економіки і торгівлі, які успішно пройшли конкурсний відбір, тестування та були затверджені Британською Радою, а саме:

ОринаМурзінаМЕ б-11
ВладиславКісурінМб-21
ДенисЗборикМЕВ МБ б-11
ЮліяТуменкоМЕВ МБ Б-11
ВіталінаСербінМЕН-31
МаксимБілокізМЕВ МБ-41
ВалеріяВіктороваФІЛ-21
ОлексійБондаренкоФіл-21
ТаїсіяПоповичФІЛ – 21
ТамілаТихомирськаФіл-21
ЄвгеніяСеменякаФіл б21
Дар’яМихайліченкоФіл-51
АнастасіяАлексеюкМЕВ МБ б-31
ЕлінаIльченкоPhil-41
ЛізаЛевошкоФіл-42
ДіанаЗеленькоPhil-41
ВікторіяПелякФіл 41
МаріяХалоМА м – 11
ЄвгеніяОлійникФіл-42
ЮліяПодойнікХТІ б-11

Програма Creative Spark English Club  – передбачає виивчення 40 аудиторних занять, які зосереджені на мовних і професійних навичках, кар’єрі та підприємницьких навичках. Хочемо зазначити, що паралельно створюється курс на дистанційній платформі Moodle, де будуть викладені всі матеріали курсу. Детальніше про програму клубу англійської мови.

Викладачка клубу англійської мови – Валентина Іщенко, к.ф.н., доцент, завідувачка кафедрою ділової англійської мови.

Так, 26 листопада 2020 року відбулося перше заняття. Метою першого заняття було ознайомити учасників з програмою курсу, з проблематикою тем для обговорення, формами роботи та з навичками, які учасники набудуть в результаті. Студенти познайомилися та поділилися своїми очікуваннями від курсу.

68
БІЛЬШЕ НОВИН