Контактна інформація:

Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB 2020-2021

CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB - це програма вивчення англійської мови для студентів, які беруть участь у програмі Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти.  Програма базується на концепції віртуального  клубу, який буде працювати у форматі онлайн.

Програма CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB зосереджена на 4 ключових сферах:

1. Мовні та професійні навички
  2. Світ праці
  3. Підприємницькі навички

Викладачка CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB  -  Іщенко Валентина Леонідівна, кандидат філологічних наук, доцент, завідувачка кафедрою ділової іноземної мови.

Юрко Ігор Вікторович

Іщенко Валентина Леонідівна

ПРОГРАМА CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB

(листопад 2020 – травень 2021)

PART 1: Focus on learning to learn and language skills 1 Introductory workshop
2 Talking about routine
3 Giving an opinion
4 Giving feedback
5 Speaking in public
6 Talking about the future (1) – AI and robots
7 Talking about the future (2) – data
8 Talking about your skills
9 Job profiles: requirements
10 Having a job interview: talking about your skills and experience
PART 2: Focus on language and professional skills 11 Giving a presentation (1)
12 Talking about a past experience
13 Taking part in meetings
14 Building relationships and negotiating
15 Negotiating language
16 Talking about the future (3) – self-repair tech
17 Talking about the future (4) – the web at 30
18 Education trends: learning online
19 Education trends: new products
20 Giving a presentation (2)
PART 3: Focus on careers 21 Review
22 Writing a CV
23 Talking about careers
24 Working relationships
25 Working in an office
26 Work-life balance
27 Working in fashion
28 Working in film
29 Working in set design
30 Giving a presentation (3)
PART 4: Focus on entrepreneurial skills 31 Writing emails (1)
32 Writing emails (2)
33 Being an entrepreneur
34 Working for yourself
35 Social innovation
36 Business plans
37 Making a pitch
38 Review/presentation skills
39 Final presentations and feedback
40 Final presentations and feedback

У програмі можуть взяти участь:

• лише студенти Полтавського університету економіки і торгівлі віком від 18 до 23 років;
  • студенти повинні знати англійську мову на рівні мінімум А2 / B1;
  • студенти  мають чітку мотивацію участі у програмі;
  • студенти беруть на себе зобов’язання пройти всю програму, що триватиме 20 тижнів (60-хвилинні сесії двічі на тиждень) з листопада 2020 р. по травень 2021 р. та взяти участь у завершальному заході курсу
  • перевага надається студентам беруть активну участь у програмі Creative Spark, але не є обов’язковою вимогою.

Реєстрація учасників - до 12 листопада 2020 до 15:00

Для реєстрації учасники повинні написати короткого мотиваційного листа (англійською або українською мовою), аргументуючи, чому їх мають відібрати на програму та прикріпити до форми реєстрації.

Кількість місць обмежена – лише 20 студентів ПУЕТ будуть відібрані для навчання. Британська Рада організує онлайн-тестування для відібраних учасників та приймає остаточне рішення щодо участі учасника у програмі.

Creative Spark English Club  офіційно відкрито!

26 листопада 2020 року відбулося перше заняття Creative Spark English Club! Це програма вивчення англійської мови для студентів, які беруть участь у програмі Британської Ра

Завершився прийом заявок для участі в Creative Spark English Club!

13 листопада 2020 року було проведено відбір студентів-учасників Creative Spark English Club в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Захід відбувся за участі викладачки Creative Spark English Club, завідувача кафедрою ділової іноземної мови, доцента Валентини Іщенко, директорки інституту проєктів та інновацій Інни Пахомової та заступника директора навчально-наукового інституту бізнесу та сучасних технологій ПУЕТ Людмили Губи.  Сподіваємось  на успішне проходження тестування та затвердження  учасників клубу Британською Радою!

Полтавський університет економіки і торгівлі обрано для проведення CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB 2020-2021

Полтавський університет економіки і торгівлі один з двох університетів України, які обрано для проведення CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB  у 2020-2021 році. Разом з нами - Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

CREATIVE SPARK – ENGLISH CLUB - це програма вивчення англійської мови для студентів, які беруть участь у програмі Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти.  Програма базується на концепції віртуального  клубу, який буде працювати за допомогою онлайн-платформи.

Оголошуємо відбір студентів – учасників Програми підтримки підприємництва у системі освіти Creative Spark – клуби англійської мови!

Creative Spark-English Club в ПУЕТ

Полтавський університет економіки і торгівлі продовжує співпрацю із Британською Радою і долучився до проєкту Creative Spark-English Club.  Програма англійських клубів буде зосереджена на формуванні мовних, професійних і підприємницьких навичок у студентів.