Eng
45

День відкритих дверей в ПУЕТ

8 червня 2024 року для майбутніх вступників відбувся День відкритих дверей. Захід пройшов у  форматі виступів студентів-спікерів, які представили широкі можливості для професійного та особистісного розвитку в університеті, програми міжнародних професійних стажувань та академічних обмінів, освітнє середовище та студентське самоврядування.

Студентка 2 курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» – Аліна Сірооченко розповіла про можливості навчання за програмами академічних обмінів у 12 країнах Європи та 30 університетах партнерах. Аліна вітала учасників заходу з Вільнюса  (Литва), де вона успішно завершує навчання за програмою  Еразмус+.

Катерина Бендер, студентка спеціальності «Міжнародні економічні відносини», поділилась власною мотивацією при виборі університету, відзначивши широкі можливості для навчання в європейських університетах партнерах ПУЕТ та працевлаштування випускників у міжнародних компаніях. Катерина успішно завершила навчання в за програмою  Еразмус+ в Університет прикладних наук імені Яноша Кодолані  (м. Будапешт, Угорщина) і отримала запрошення для продовження навчання в наступному семестрі.

Валерія  Торяник, студентка спеціальності «Маркетинг», презентувала  програми мотивації, соціальної підтримки та можливості безкоштовного навчання. Вона на третьому курсі успішно поєднує роботу за спеціальністю з відмінним та безкоштовним навчанням за програмою підтримки талановитих студентів ПУЕТ.

Голова Студентської ради, студент 2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа», Антон Філіпповський відзначив, що університет – це не лише навчання, а й період в житті, коли студенти мають можливість зростати і розвиватися в різних напрямках, втілювати свої ідеї, впливати на життя університету.

Відповідальний секретар приймальної комісії Олена Горячова наголосила на основних етапах та особливостях вступної кампанії, запевнивши вступників у постійній підтримці на шляху успішного вступу до ПУЕТ.

Учасники Дня відкритих дверей спілкувалися з завідувачами кафедр, викладачами, студентами, щоб дізнатися більше про особливості навчання на різних освітніх програмах, майбутню траєкторію свого професійного розвитку разом з ПУЕТ.

День відкритих дверей в ПУЕТ – це завжди платформа для обміну враженнями та можливостями для кожного вступника. Обирай свій університет вже зараз і приходь на наступний День відкритих дверей 22 червня 2024 року об 11 год. (м. Полтава, вул. Івана Банка, 3).

Реєстрація: ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­https://forms.gle/8eTDMGiU3n3fQdNt6

До нових зустрічей в ПУЕТ!