Eng
23

Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО

Понеділок 06.05.2024 року розпочали з організації чергової видачі наборів хімії та наборів жіночої гідності для ВПО на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

Охопили 222 людини.

Метою даної видачі було продовження підтримки вразливих категорій населення (пенсіонерів, інвалідів, багатодітних родин).
Набори хімії складалися з прального порошку, рідкого мила, шампуню, кондиціонеру для волосся, зубної щітки, зубної пасти та чистящого засобу.
Набори жіної гідності складалися з жіночих прокладок, гребінця, манікюрних ножиць.
Завдання, які ставили перед собою:
  • Продовжувати підтримувати вразливі категорії ВПО, а саме (пенсіонери, багатодітні родини, малозабезпечені родини, інваліди, учасники АТО та ін.);
  • Підтримка комунікаційних зв’язків;
  • Зворотній зв’язок;
  • Контроль документів;
  • Залученість на навчання.
В результаті роботи, комунікації, аналізу помилок продовжуємо охоплювати “інформаційно” нових людей та рухаємось до нових ОТГ.
Видачу організовано на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, – ректор Олексій НестуляГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”,- виконавча директорка Світлана Нестуля.
В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки シャンティ国際ボランティア会(SVA) “Shanti Volunteer Association” за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк; методист проєкту Ірина Павлик.
Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.
Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.
За інформацією можна звертатися:
Контактний номер телефону: +380995158429
ГО Центр освіти дорослих Полтавщини
Полтавський університет економіки та торгівлі (вул. Івана Банка 3, каб. 316)

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy

70
БІЛЬШЕ НОВИН