Eng
50

GLOBAL MONEY WEEK: ТВОРИМО ФІНАНСОВЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ РАЗОМ

У березні 2021 року вперше заходи, які щорічно проводяться кафедрою фінансів та банківської справи на тижні світової фінансової грамотності (Global Money Week), вийшли на національний рівень. Продовжила марафон цих заходів он-лайн зустріч учнів шкіл та студентів різних спеціальностей та вузів – переможців ІІ туру oн-лайн конкурсу «Фінансова грамотність – шлях до незалежності» – з викладачами кафедри та студентами спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування в межах роботи студентського наукового гуртка «Світ фінансів».

Маленька передісторія: На запрошення викладачів кафедри до участі у конкурсі відгукнулися більше 70 школярів та студентів. Конкурс проводитився у два етапи. На I етапі було проведено тестування на визначення фінансового IQ, за результатами якого переможці були запрошені до написання есе на тему конкурсу.

26.03.2021 року на черговому засіданні студентського наукового гуртка учасники ІІ туру конкурсу отримали можливість представити свої роботи, продемонструвавши креативні підходи нашої молоді до можливих варіантів  підвищення фінансової грамотності громадян з урахуванням сучасних світових тенденцій.

За результатами двох етапів конкурсу та публічного захисту переможцями визнано:

І місце – Терещенко Ольга, учениця 11 класу Кулажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;  

Ляшкова Наталія, студентка 1 курсу ПУЕТ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»;

Гаращук Анастасія, студентка 3 курсу Київського національного університету ім. Вадима Гетьмана спеціальності «Міжнародна економіка»;

ІІ місце – Неживий Станіслав, учень 10 класу Кулажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

Польова Анастасія, студентка 1 курсу ПУЕТ спеціальності «Облік і оподаткування»;  

ІІІ місце – Балюк Юлія, студентка 3 курсу ПУЕТ спеціальності «Маркетинг»;

Пономаренко Світлана, студентка 1 курсу ПУЕТ спеціальності «Облік і оподаткування».

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо подальшого натхнення до нових досягнень і здобутків!

Сподіваємося, що участь у конкурсі слугуватиме розвитку фінансової грамотності нашої молоді

Також на обговорення широкому загалу студентської та учнівської молоді були представлені такі важливі теми: 

  1. Фінансово грамотне витрачання коштів = психологія + виховання + освіта + ….. (Авраменко Анна (група ФКб-21));
  2. Як безпечно заробляти в Інтернеті? (Корольова Оксана (група ФКб-21));
  3. Світовий досвід боротьби з кіберзлочинністю (Копил Аліна (група ФКб-21));.
  4. Програми недержавного пенсійного страхування в Україні: які, де й навіщо (Кондрашов Олексій (група ФБССб інт-11).

Головний висновок, підведений учасниками науково-практичної зустрічі – це невпинний саморозвиток та вдосконалення заради знань фінансів у своєму особистому побуті, які забезпечують захист та зростання добробуту сім’ї. 

Також 26.03.2021 р. студенти спеціальності 072 Фінанси банківська справа і страхування  на чолі з к.е.н., доцентом Прасоловою С.П. завітали на вебінар «Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності»”, що проводився працівниками НБУ у рамках заходів Global Money Week. Завдяки фахівцям-банкірам, стало зрозумілим, що не визначивши свого ставлення і грошового типу особистості, не можна мати успішне фінансове життя.

Студенти отримали знання про те, як приймати обгрунтовані фінансові рішення, розуміючи необхідність узгодження різних видів доходів і видів витрат; володіючи ключовими індикаторами особистої фінансової стійкості та методами мінімізації особистих фінансових ризиків.

1786
БІЛЬШЕ НОВИН