Грантова Стипендія для Студентів Українських Навчальних Закладів

Команда Writing Metier розуміє, що допомогу мають отримувати ті студенти, які прагнуть до розвитку та самовідданості. Саме тому, ми вирішили виділити грант на стипендію для тих, хто готовий вивільнити частину свого часу та прикласти для цього певні зусилля.

Мета нашого гранту допомогти молодому поколінню українців по новому поглянути на питання освіти, віднайти для себе нові методи для поглибленого вивчення та засвоєння нових знань.

Кожен учасник має змогу отримати разову стипендію у розмірі 20000 гривень.

Для цього необхідно як найкраще виконати умови конкурсу, написавши статтю на одну з запропонованих тем що вказані на сторінці гранту. Усі запропоновані теми присвячені сучасному погляду на процес навчання.

Для того щоб прийняти участь у конкурсі необхідно написати статтю на одну із запропонованих тем, що вказані нижче згідно умов, що ви знайдете на цій сторінці. Наступним кроком необхідно надіслати Ваш роботу електронним листом так само дотримуючись вказаних правил.

Порядок та умови проведення конкурсу

• 12.12.2023 – початок прийому грантових робіт;
  • 03.06.2024 – крайній день прийому робіт;
  • 25.06.2024 – оголошення переможця;
  • 25.06.2024 – 02.07.2024 – нагородження переможця.

*організатор залишає за собою право на змінення термінів конкурсу.

Хто може прийняти участь

• Студенти українських навчальних закладів;
  • Студенти денної та заочної форми навчання;
  • Громадяни України.

Детальніше: https://writingmetier.com/article/scholarship/