Eng

24

Х Міжнародна науково-практична Інтернет – конференція «Економіка сьогодні: проблеми моделювання та управління»

19 листопада 2020 року відбулася Х Міжнародна науково-практична Інтернет – конференція «Економіка сьогодні: проблеми моделювання та управління», організаторами якої виступила кафедра економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (програма конференції)

Захід пройшов на високому науковому рівні за участю спікерів із України, Польщі, Іспанії та США.

Конференцію розпочав заступник голови оргкомітету, завідувач кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем, д.е.н., професор Микола Єгорович Рогоза.  Учасників форуму також привітала директор Навчально-наукового інституту бізнесу та сучасних технологій к.т.н., доцент Ткаченко Аліна Сергіївна.

Упродовж роботи конференції учасники обговорили широке коло питань щодо управління економічними системами і процесами; моделювання економічних систем і процесів; прогнозування економічних систем і процесів; методи і системи прийняття управлінських рішень; теоретичні основи економічної кібернетики; формування механізмів та систем стратегічного розвитку підприємств; економічні та соціальні проблеми розвитку громад, територій та суб’єктів господарювання; дослідження соціально-економічних проблем модернізації і розвитку кооперації; сучасна проблематика підготовки фахівців з економіки, економічної кібернетики, аналітики та комп’ютерних інформаційних технологій; перспективи сучасних освітніх програм підготовки фахівців: переваги та проблеми.

Інтернет – конференція «Економіка сьогодні: проблеми моделювання та управління» викликала інтерес у науковій спільноті. Близько 185 учасників взяли участь у заході (зокрема, 37 магістрів, 11 студентів, 38 доцентів, 15 аспірантів, 36 кандидатів наук, 25 докторів наук, 23 професора). Це свідчить, що порушені на конференції проблеми мають високий запит в суспільстві і також те, що колектив кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем  ПУЕТ спроможний актуалізувати та вирішувати науково-практичні проблеми.

Модератором проведення заходу був завідувач кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем д.е.н., професор М.Є. Рогоза.

Окремі виступи учасників відбулися в он-лайн режимі.  Це дало можливість доєднатися до роботи конференції науковцям із США, Іспанії, Польші та представникам ЗВО та наукових установ міст Києва, Запоріжжя, Харкова, Одеси, Умані,  Полтави, Херсона, Хмельницька.

На онлайн-пленарному засіданні виступила:

1. Кононенко Жанна Андріївна (Полтавська державна аграрна академія, Україна) з доповіддю на тему: «ЕКОНОМІЧНІ ФАКТОРИ СТВОРЕННЯ ПОЗИТИВНИХ УМОВ РОЗВИТКУ ГРОМАД».

2. Kuzior Aleksandra (Silesian University of Technology, Poland), Grebski Wes (The Pennsylvania State University, USA) з доповіддю на тему:  «DUCATION IN THE HUMANITIES AT TECHNICAL AND ECONOMIC STUDIES».

3. Brożek Paulina (Silesian University of Technology, Poland), Grebski Michalene (Colorado Mesa University, USA) з доповіддю на тему: «LABOR FORCE RETRAINING PROGRAMS ACCORDING TO THE NEEDS OF THE USA ECONOMY».

4. Kochmanska Anna (Silesian University of Technology, Poland) з доповіддю на тему:  «THE INNOVATIVE METHODS OF TRAINING IN ORGANISATIONS».

5. Marszałek-Kotzur Izabela (Silesian University of Technology, Poland) з доповіддю на тему: «MODERN TECHNOLOGIES AND THE PROBLEM OF SOCIAL EXCLUSION».

6. Postrzednik-Lotko Katarzyna (Silesian University of Technology, Poland), Kuzior Aleksandra (Silesian University of Technology, Poland) з доповіддю на тему: «THEORY AND PRACTICE OF DECISIONMAKING IN THE MANAGEMENT OF CONTEMPORARYGLOBAL ENTERPRISES».

7. Krawczyk Aleksandra (The Silesian Center for Heart Diseases in Zabrze, Poland) з доповіддю на тему:  «BLENDED LEARNING AS A MODERN WAY OF EDUCATION».

8. Skoczyńska–Prokopowicz Вarbara (University of Rzeszów, Poland), Soler Costa Rebeca (University of Zaragoza, Spain) з доповіддю на тему:  «DIGITAL LEARNING IN COVID ERA: THE VIDEOCONFERENCE AS AN INTERACTIVE DIDACTIC RESOURCE».

9. Перебийніс Василь Іванович (Полтавський університет економіки і торгівлі, Україна) з доповіддю на тему:  «КАПІТАЛ У БІЗНЕС-ЕКОНОМІЦІ: ТРАНСФОРМАЦІЯ ПОНЯТІЙНО-КАТЕГОРІАЛЬНОГО АПАРАТУ».

10 Кузьменко Олександра Костянтинівна (Полтавський університет економіки і торгівлі, Україна) з доповіддю на тему:   «МОДЕЛІ ЕКОНОМІЧНОЇ ДИНАМІКИ».

11.    Ключ В.Я. (Полтавський університет економіки і торгівлі, Україна) з доповіддю на тему: «МОДЕЛЮВАННЯ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ».

12.    Poszwa Greta (Stanislaw Staszic University od Applied Sciences in Pila, Poland) з доповіддю на тему: THE ROLE OF LEAN MANUFACTURING AND ENVIRONMENTAL MANAGEMENT ON BUSINESS BENEFITS».

         20 листопада 2020 року учасники конференції продовжують роботу на форумі, матеріали виставлені для ознайомлення та обговорення в чат.

З матеріалами конференції можна ознайомитись на форумі: http://www.economicstoday2020.ukrbb.net.

Подяка від учасників з Польщі 

———- Forwarded message ———

От: Barbara Skoczyńska -Prokopowicz <a.b.prokopowicz@gmail.com>

Date: чт, 19 нояб. 2020 г. в 19:18

Subject: Podziękowanie

To: ec uccu <ec.pusku@gmail.com>

Szanowni Państwo, 

Serdecznie dziękuję za umożliwienie udziału w konferencji mnie i mojej zaprzyjaźnionej Profesoressie z Hiszpanii. 

Ze strony organizatorów wszystko było przygotowane perfekcyjnie, a Profesor- moderator życzliwy i kompetentny.

Żałuję,  że forma była on line; w następnym roku mam nadzieję będą możliwe spotkania osobiste.

Z drugiej zaś strony to wspaniała możliwość spotkania ludzi mimo niesprzyjających warunków, na które nie mamy wpływu. 

Jeszcze raz dziękuję. 

Z wyrazami szacunku Barbara Skoczyńska Prokopowicz