Eng

28

ХІ Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Економіка сьогодні: проблеми моделювання та управління»

17 листопада 2021 року відбулася ХI Міжнародна науково-практична Інтернет – конференція «Економіка сьогодні: проблеми моделювання та управління», організаторами якої виступила кафедра економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (програма конференції).

Захід пройшов на високому науковому рівні за участю спікерів із України, Польщі та Чехії.

Конференцію розпочав ректор університету д.і.н., професор Олексій Олексійович Нестуля.  Учасників форуму також привітали директорка Навчально-наукового інституту денної освіти к.т.н., доцент Аліна Сергіївна Ткаченко та заступник голови оргкомітету, завідувач кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем, д.е.н., професор Микола Єгорович Рогоза. 

Упродовж роботи конференції учасники обговорили широке коло питань щодо управління економічними системами і процесами; цифрових трансформації в економіці, державному управлінні та місцевому самоврядуванні; моделювання, прогнозування економічних систем і процесів; теоретичних основ економічної кібернетики, цифрової економіки та управління інформаційними ресурсами; інтелектуального аналізу даних та знань (Data Mining), стратегічного розвитку, механізмів і системи прийняття управлінських рішень в економіці; соціально-економічних проблем розвитку громад, територій та суб’єктів господарювання; сучасної проблематики підготовки фахівців з економіки, економічної кібернетики, аналітики, комп’ютерних інформаційних технологій та цифрової економіки; проблем та перспектив електронної освіти та сучасних освітніх програм підготовки фахівців з економіки та менеджменту.

Інтернет – конференція «Економіка сьогодні: проблеми моделювання та управління» викликала інтерес у науковій спільноті. Близько 136 учасників взяли участь у заході (зокрема, 26 магістрів, 31 студент, 36 доцентів, 12 аспірантів, 33 кандидата наук, 15 докторів наук, 15 професорів). Це свідчить, що порушені на конференції проблеми мають високий запит в суспільстві і також те, що колектив кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем  ПУЕТ спроможний актуалізувати та вирішувати науково-практичні проблеми.

Модератором проведення заходу був завідувач кафедри економічної кібернетики, бізнес-економіки та інформаційних систем д.е.н., професор М.Є. Рогоза.

Окремі виступи учасників відбулися в он-лайн режимі.  Це дало можливість доєднатися до роботи конференції науковцям із Чехії, Польщі та представникам ЗВО та наукових установ міст Києва, Запоріжжя, Маріуполя, Харкова, Сум, Одеси, Умані, Полтави, Херсона, Хмельницька, Івано-Франківська.

На онлайн-пленарному засіданні виступила:

1.     Кононенко Жанна Андріївна, Шипа Валентина Володимирівна (Полтавський державний аграрний університет)

ОСОБЛИВОСТІ УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ БАНКУ

2.     Перебийніс Василь Іванович (ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»)

СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД І ТЕРИТОРІЙ ЯК ОБ’ЄКТ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

3.     Ляшенко Вячеслав Іванович, Трушкіна Наталія Валеріївна (Інститут економіки промисловості НАН України, м. Київ)

КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ТРАНСПОРТНО-ЛОГІСТИЧНОГО КЛАСТЕРА В СЛОБОЖАНСЬКОМУ ЕКОНОМІЧНОМУ РАЙОНІ

4.     Якобчук Валентина Павлівна,  Плотнікова Марія Федорівна Недашківська Кароліна Дмитрівна (Поліський національний університет)

МАРКЕТИНГ ЯК СФЕРА УПРАВЛІННЯ ОСВІТНІМИ ПОСЛУГАМИ

5.     Степаненко Олег Анатолійович (ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»)

ПРОГНОЗУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ НА ОСНОВІ ОДНОГО ЧАСОВОГО РЯДУ

6.     Кузьменко Олександра Костянтинівна (ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»)

МОДЕЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ДИНАМІКИ СКЛАДНИХ СИСТЕМ З УРАХУВАННЯМ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ

18 листопада 2021 року учасники конференції продовжують роботу на форумі матеріали виставлені для ознайомлення та обговорення в чат:  https://innate-credit-6755.glideapp.io/

БІЛЬШЕ НОВИН