Eng

Книжкова виставка до Дня Конституції у ПУЕТ

До Дня Конституції України у бібліотеці Полтавського університету економіки і торгівлі урочисто відкрили  книжкову виставку «Конституція України – Основний Закон держави», присвячену цій історичній події.

На виставці представили різноманітну літературу з фонду бібліотеки університету, що відображає найважливіші історичні моменти конституційного процесу України – збірки нормативно-правових актів, підручники, монографії. Також на виставці можна ознайомитися з літературою, присвяченою першому зведенню законів українського козацтва, Пилипа Орлика (1710 рік) і Конституції Української Народної Республіки, проголошеної 1918 року Центральною Радою Поряд з раритетними виданнями, на огляд відвідувачів представлені і найновіші тематичні видання.

«Цікавими для читачів є такі видання: «Як приймалась Конституція», «Конституційні права, свободи та обов’язки людини і громадянина», монографія «Конституція: люди та інституції (SWOT-коментар)», «Конституційне право України», «Конституційні засади сучасного державотворення», – розповідає директорка бібліотеки Полтавського університету економіки і торгівлі, Лариса Діденко

В експозиції виставки також представлені і напрацювання науковців Полтавського університету економіки і торгівлі. Кафедра правознавства ПУЕТ протягом декількох років досліджує становлення і розвиток приватного права України. Результати цих досліджень представлено в матеріалах конференцій «Традиції та інновації розвитку приватного права в Україні: освітній вимір». Ознайомитися з ними можна, завітавши на виставку «Конституція України – Основний Закон держави». Ще одна фундаментальна робота кафедри –  підручник «Конституційне право держав-членів Європейського Союзу» найближчим часом поповнить фонди бібліотеки ПУЕТ.

Книги, представлені на виставці, за словами Лариси Діденко, користуються незмінним попитом у науковців, співробітників та у здобувачів вищої освіти університету.

Виставка працюватиме протягом тижня.

Вхід вільний.

БІЛЬШЕ НОВИН