Eng
42

Курс “Інтеркультуралізм у Публічному Управлінні”. Тренерка – д.е.н., проф. Тетяна Васильєва

Запрошуємо студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян отримати унікальні знання та досвід.

Цей курс для тих людей, які хочуть:

• підвищити рівень інтеркультурних компетенцій;
  • опанувати основні принципи інтеркультуралізму на рівні системи публічного управління;
  • навчитися критично ставитися до суспільних проблем, визначати інтеркультурну компоненту та розробляти варіанти рішень для вирішення спектру означених проблем;
  • сформувати нове коло людей, які хочуть змінювати суспільство на краще.

Провідний лектор: д.е.н., професорка кафедри фінансових технологій і підприємництва ННІ БіЕМ СумДУ Тетяна Васильєва, яка має багаторічний академічний досвід, а також досвід проєктних робіт, кооперації із різними установами на рівні держави, області та міста, є запрошеним експертом декількох міжнародних організацій.

Більше про лектора – https://biem.sumdu.edu.ua/vasilyeva_tetyana

Програма подій та зустрічей із запрошеними лекторами курсу:

29.05 об 10.00 (Київ) – Оксана Шоорлеммер, Засновниця організації Nordhaus UA e.V ( Німеччина)
Директорка журналу Business Woman (Німеччина). Тема виступу ” Інтеркультурність в діяльності українських мігрантських організацій”

30.05 об 18.00 (Київ) – Олена Давліканова, PhD, Стипендіатка Центру аналізу європейської політики (США). Тема виступу: “Вплив російської пропаганди на міжкультурні зв’язки українців та росіян”

31.05 об 15.00 (Київ) – Сніжана Леу-Севериненко, PhD, експертка міжнародної організації FHI 360 (США). Тема виступу “Роль компоненту із розвитку трудового потенціалу у проєктах міжнародної технічної підтримки для розвитку України”.

5.06 об 15-00 (Київ) – Євгенія Поліщук, Dr., Prof., співзасновниця ініціативи “Українська наукова діаспора”, стипендіатка Програми Фулбрайта (2023-2024, Массачусетський Технологічний Інститут, США). Тема виступу “Наукові діаспори та інтеркультурність української науки”.

Наприкінці курсу, учасники, які успішно пройшли курс, отримують сертифікати.

Реєстрація на курс – https://forms.gle/epduFDvpKJZt6Sxq6

Учасники, які зареєструвалися на курс, отримують запрошення на онлайн-події в рамках курсу.

Участь – безкоштовна для учасників, профінансована відповідним фондом ЄС.

Даний курс відбувається в рамках в рамках проєкту Жана Моне «Educational Agenda for Intercultural City Development» (ID No 101047729 ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH)