Eng
43

Курс вихідного дня «Presenting at Conferences & Publishing Research»

Центр американських студій запрошує вас взяти участь у сертифікованому курсі вихідного дня «Presenting at Conferences & Publishing Research» з міжнародно визнаним міждисциплінарний науковцем у галузі права, економіки, філософії, історії та політології – Джеймсом Хантом.

Під час курсу:

  • Є дві навички, якими повинен оволодіти кожен науковець: презентація та публікація.
  • Хоча презентація на конференціях є усною навичкою, а публікація здійснюється в письмовій формі, це дві сторони однієї медалі: академічна комунікація, тобто представлення нашого дослідження академічному світу.
  • Перша частина курсу буде присвячена найважливішим типам публікацій та швидким і ефективним методам написання кожного з них.
  • Під час другої частини курсу ви навчитеся виступати як професійний науковець навіть на найпрестижніших вітчизняних та міжнародних конференціях. Крім того, волонтери будуть займатися корисними практичними вправами!

Ми також дамо вам можливість застосувати свої навички на практиці! Якщо ви бажаєте, ми залучимо вас до корисних практичних вправ.

Амбітних студентів, аспірантів, докторантів і досвідчених викладачів заохочуємо до участі в курсі.

Дата проведення курсу: 29-30 березня 2024 року (починаємо у п’ятницю ввечері та закінчуємо у суботу вдень). Кількість місць обмежена!

Більше інформації та реєстрація: https://cfasofficial.com/ua/specialized-courses/presenting-at-conferences-publishing-research-co-2

71
БІЛЬШЕ НОВИН