Eng
37

Ліцей №33 Полтавської міської ради висловлює подяку викладачам ПУЕТ за результативну співпрацю

Лист-подяка

Від педагогічного колективу ліцею №33 Полтавської міської ради прийміть щиру найщирішу подяку викладачам Вашого закладу за результативну співпрацю та наукове консультування учнів нашого ліцею ­ переможців міського, обласного та всеукраїнського етапів конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів МАН.

Високе досягнення – І місце у міському та в обласному етапах, ІІ місце у всеукраїнському етапі конкурсу-захисту у секції менеджменту та маркетингу здобув Полив’яний Владислав, учень 11 класу (проєкт на основі застосування нейромаркетингових технологій). Такий високий результат став можливим у співпраці з Іванніковою Мариною Миколаївною, доцентом кафедри маркетингу, та Карпенко Наталією Володимирівною, завідувачкою кафедри маркетингу. Їх професійний погляд, правильний вектор спрямування структури дослідження та його інтерпретування сприяли удосконаленню роботу.

Завдяки компетентному підходу Юрко Ігора Вікторовича, доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та супроводу використання ліцензованої версії комп’ютерної програми «Professional Project Expert» на базі Вашого закладу, учень 10 класу  Лещенко Максим здобув перше місце в обласному етапі у секції прикладна макро- та мікроекономіки(проєкт з бізнес-планування для відкриття національного корисного фаст-фуду).

Також висловлюємо щиру вдячність Стрілець Вікторії Юріївні, завідувачці кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин, яка консультувала роботу учня 10 класу Шуляка Богдана(І місце у міському етапі та ІІІ місце в обласному етапі) у секції фінанси, банківська справа та страхування(проєкт зі створення спеціалізованого сайту для інвесторів). Пивоварська Ксенія Каринівна, старший викладач кафедри педагогіки та суспільних наук,  щорічно активно співпрацює з нашими учнями і в цьому навчальному році завдяки консультуванню та структуризації роботи  учениця 11 класу Турченяк Анна отримала ІІ місце в обласному етапі конкурсу МАН у секції соціології(проєкт про соціальну ізоляцію та віртуальне спілкування). Також ми завдячуємо Гнітій Надії Володимирівні, старшому викладачу кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи, та Бородай Анжелі Борисівні, доценту кафедри технології харчових виробництв і організації ресторанного господарства, за надання експериментальної бази та комплексного супроводу досліджень учениці 9 класу Баранець Анна (секція органічна хімія та біохімія, І місце у міському етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН).

Окремі слова подяки директору навчально-наукового інституту денної освіти, доценту кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи Ткаченко Аліні Сергіївні, яка виступила основним менеджером,  зв’язною ланкою, ідейним генератором зазначеної системи взаємозв’язків Вашого закладу та нашого ліцею.

Підтримка вашого високопрофесійного колективу, наукова співпраця, мотивування та спрямування на досягнення успіху були визначальними у досягненні спільної мети.

Ми вдячні особисто Вам, Олексію Олексійовичу, за створення комфортного наукового середовища для сучасної молоді, надання їм можливості розкривати свій потенціал, мати доступ до матеріально-технічної та наукової бази Полтавського університету економіки і торгівлі, що сприяє формуванню компетентних особистостей, високо вмотивованих на відбудову української держави.

Щиро сподіваємось на подальшу співпрацю, нові ідеї, спільні проєкти та перемоги!

Директор ліцею                                                          Наталія КІКОТЬ

БІЛЬШЕ НОВИН