Eng
61

Музичний вечір-хронограф “Шевченкове слово”

9 березня о 15:00 у Центрі культури та дозвілля відбудеться музичний вечір-хронограф “Шевченкове слово” до 210-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Розповідатимуть про його новітнє втілення в українській культурі та продовження життя в серцях патріотичних українців. Людина, яка в нашій пам’яті на віки, яка досі допомагає порадами, що з роками не втратили своєї актуальності.

“Що було би, якби Кобзар повернувся на цю землю в наш час? Писав би великі вірші, які вправили б нам мізки, і витрусили звідти сміття? – Так! Знайшов би слова, які допомогли би багатьом впоратися з сумнівами? – Так! Він був би серед нас. Воював”, – переконана директор ЦКД Оксана Михайлова.

Тарас Шевченко завжди був бунтарем. До наших днів його ім’я ототожнене з такими визначеннями, як символ України та національний герой. Його творчість підіймає бойовий дух українського народу як з часів Революції гідності, першого вторгнення російських окупантів на українські землі, так і сьогодні – під час повномасштабного вторгнення російської федерації. 

У фойє ЦКД на гостей чекатиме виставка картин Наза‌ра Божи‌нського — художника, архітектора, кобзаря, лірника, торбаніста, громадського діяча, доцента кафедри дизайну НН Інститут культури і мистецтв ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Вхід вільний.

Телефон для довідок: 099 449 66 63 (головний адміністратор).

БІЛЬШЕ НОВИН