Eng
53

Науковий Ліцей №З Полтавської міської ради висловлює подяку ПУЕТ за сприяння у розвитку інноваційного навчання та наукових досліджень

Шановний Олексію Олексійовичу!

Адміністрація ліцею висловлює Вам вдячність за сприяння в організації та проведенні навчальної та наукової практики для учнів Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради з 01.04.2024 року по 05.04.2024 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

За конструктивну комунікацію, професіоналізм в організації практичної складової наукової практики, розуміння потреб і запитів сучасних школярів висловлюємо подяку Манжурі Олександру Васильовичу, проректору з  науково-педагогічної роботи, доктору економічних наук, доценту.

Висловлюємо подяку Матвієнку Юрію Сергійовичу, проректору з науково-педагогічної роботи, кандидату педагогічних наук, за співпрацю з учителями ліцею та організацію навчання на базі лабораторії робототехніки та лабораторії 3-D) друку. Учні 8-М класу досліджували аналоги роботів – конструкторів на основі платформи Arduino, ознайомилися з програмним забезпеченням для моделювання об’єктів для 3-D друку та обслуговування 3-D принтерів, створювали 3-D моделі у середовищі OnShape, досліджували процес імпорту 3-D моделей з Tinkercad до середовища програмування мобільних роботів у рамках проєкту «Робототехніка. Розробка пристроїв з використанням мікроконтролерів».

Висловлюємо поляку Логвину Михайлу Михайловичу, кандидату географічних наук, доценту, викладачу кафедри туристичного та готельного бізнесу, за співпрацю у проведенні для учнів 9-А класу інтегрованого проєкту з географії та інформатики «Розвиток туризму = формування + просування бренду «Україна». Ліцеїсти проаналізували туристичний потенціал (регіонів (областей) України, використовували геолокаційні сервіси та мобільні додатки для навігації та зручного планування маршрутів подорожей по Україні, опрацювали соціальні медіа для створення цікавого для туристів образу України та просування туристичних маршрутів серед молоді та молодіжних груп.

Дякуємо та сподіваємося на подальшу плідну та творчу співпрацю!

70
БІЛЬШЕ НОВИН