Eng

38

Оголошуємо відбір учасників на безкоштовне навчання за курсом “Європейський досвід впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР”

Навчання здійснюється в рамках реалізації проекту  “Європейський досвід впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР”  621189-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE Програми Еразмус+ 

Участь у програмі можуть взяти:

  • працівники операторів ринку харчових продуктів
  • особи, що планують відкрити бізнес у сфері харчових продуктів
  • учасники мають чітку мотивацію участі у програмі навчання
  • учасники беруть на себе зобов’язання пройти всю програму навчання (120 годин (48 академічних годин занять у режимі онлайн, 78 годин самостійної роботи)
  • перевага надається учасникам з Полтавської області.

Умови участі:

Реєстрація до 20 лютого 2021 року до 18.00.

Відбір учасників – 20-28 лютого 2021 року до 18.00.

Навчання –  березень-квітень 2021 року. 

Форма проведення занять: онлайн

Кількість місць обмежена (лише 30 учасників)

Навчання безкоштовне

Реєстрація

Після закінчення навчання (70% успішного проходження курсу) учасники отримають сертифікат про навчання*

*Згідно Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України  №590 від 01.10.2012 “Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)” навчання працівників операторів ринку харчових продуктів є обов’язковим елементом при впровадженні системи НАССР на підприємстві. 

Курс “Європейський досвід впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР

Мета курсу: поширення європейського досвіду впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) у рамках виконання вимог Угоди про асоціацію України та ЄС. 

Контекст: У зв’язку з необхідністю виконання зобов’язань України відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, реформування системи державного контролю за якістю та безпекою харчових продуктів набуло принципового значення, оскільки забезпечує захист життя та здоров’я людини, дотримання прав та законних інтересів споживачів продукції. У рамках проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» відбулася гармонізація українського харчового законодавства з європейським: розроблено 11 законопроектів та 92 підзаконні акти. Згідно Закону України №771 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»  оператори ринку харчових продуктів зобов’язані впровадити систему НАССР. Також упродовж останніх років в Україні послідовно впроваджується європейська концепція безпечності харчових продуктів, що ґрунтується на принципі “від лану до столу”. Це означає системний підхід до гарантування безпечності харчових продуктів на всіх етапах харчового ланцюга, що починається ще на етапі вирощування сільськогосподарських рослин та тварин і закінчується на полицях супермаркетів та закладів харчування.

БІЛЬШЕ НОВИН