Eng
29

ОСІННІ КАНІКУЛИ З МАЛОЮ АКАДЕМІЄЮ ПУЕТ

Шкільні осінні канікули – не привід байдикувати, а можливість розвиватися!

Із 28 жовтня по 1 листопада 2019 р. університет гостинно приймав слухачів Малої академії ПУЕТ – унікального на теренах нашого міста проекту, що відповідає потребам та викликам сучасності. Навчання юних полтавців було цікавим і різноманітним. Викладання здійснювалося за авторськими програмами.

В Осінній школі Малої академії ПУЕТ порівняно з Літньою школою розширилося коло освітніх напрямів. Поряд уже із традиційним вивченням іноземної мови, лідерства, світу фінансів, бухгалтерських і маркетингових секретів, експрес-методів визначення якості товарів, тайм-менеджменту, випікання та прикрашання смаколиків стартував цілий ряд нових курсів – підготовка юних сомельє, цікава математика, основи анімації та секрети MS Office. З метою заохочення дітей до читання книг вивчали, як народжується книга, та як працює сучасна книжкова планета. І Арт-майстерні створювали тематичні малюнки, рухомі моделі орігамі та поробку «Грошове дерево».

Про безпеку вдома та на вулиці маленьким учням розказували працівники відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Полтавській області начальник відділу Марина Зінюха та інспектор Руслан Возниця. Теоретичні знання діти закріплювали вправами і розбирали варіанти поведінки в небезпечних ситуаціях.

Навчання завершилося феєрично на сцені актової зали університету, де учасники мали змогу відчути себе справжньою зіркою, виконуючи музичні хіти.

За результатами роботи в Осінній школі Малої академії ПУЕТ усі слухачі отримали сертифікати.

БІЛЬШЕ НОВИН