Eng

20

Підсумки участі ПУЕТ у кампанії Global Money Week 2021

Колектив кафедри фінансів та банківської справи гідно представив  Полтавський університет економіки і торгівлі під часщорічної міжнародної інформаційної кампанії з фінансової грамотності. Свідченням визнання стала подяка від Національного банку України та  Проекту USAID«Трансформація фінансового сектору» заактивну  участь у міжнародній компанії з фінансової обізнаності «Всесвітній тиждень грошей»(Global Money Week -2021), що тривала протягом 22.03 – 27.03.2021 року.

Очікуваним виявилося і визнання  наших студентів під час заходів організаторів.  Пишаємося студенткою 4 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Поліною Карачковською, яказ понад 500 учасників вікторини від Музею грошей НБУ увійшлау Топ-10найкращих студентів України,а за результатами вікторини вебінару НБУ «Лайфхаки з платіжної безпеки» стала абсолютним переможцем.

З огляду на карантинні обмеження, спричинені пандемією Covid-19, переважна кількість заходів на честь Global Money Week 2021 в Україні відбулась в онлайн-форматі. Зокрема, в рамках кампанії,  кафедрою фінансів та банківської справи було організовано та проведеноoн-лайн конкурс «Фінансова грамотність – шлях до незалежності», учасниками якої стали студенти різних спеціальностей Навчально-наукового інституту бізнесу та сучасних технологій ПУЕТ,oн-лайн лекцію для слухачів «Університету третього віку»на тему «Як не попасти в кредитну пастку, приймаючи фінансові рішення».

Попри карантинні обмеження, дистанційний формат святкування Global Money Week 2021 сприяв організації заходів, у яких одночасно брали участь студенти та учні з різних навчальних закладів і регіонів країни  (Інтелектуальна фінансова гра «Фінансовий батл» між студентами 3 курсу Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу та 1 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ПУЕТ; Інтерактивна фінансова гра для школярів за участю команд Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 та Полтавської ЗОШ №8 ім. Панаса Мирного).

Колектив кафедри фінансів та банківської справи щиро дякує організаторам та учасникам цьогорічного Global Money Week – 2021!!!

З В І Т

про результати участі кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ у святкуванні

тижня Global Money Week в Україні 22.03 – 27.03. 2021 року

ДатаНазва проведеного заходуОписова характеристика заходу
22.03.2021Участь у вебінарі “НБУ – 30 років розвитку: якими ми були, що змінилось і яке майбутнєбудуємо”, який проводився НБУ22.03.2021 року студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” Полтавського університету економіки і торгівлі приймали активну участь у вебінарі “НБУ – 30 років розвитку: якими ми були, що змінилось і яке майбутнє будуємо”, який проводився Національним банком України для студентів у межах тижня Global Money Week 2021
22.03.2021І етап oн-лайн конкурсу ««Фінансова грамотність – шлях до незалежності»»22.03.2021 року стартував І етап oн-лайн конкурсу «Фінансова грамотність – шлях до незалежності», взяти участь у якому виявили бажання 2 школяри та 71 студент різних спеціальностей Навчально-наукового інституту бізнесу та сучасних технологій ПУЕТ.
23.03.2021Участь у вебінарах НБУ:”Обіцянка децентра-лізації та роль централь-ного банку” / “Thepromiseofdecentralizationandtheroleofcentralbanking”;”Еволюція монетарної політики НБУ за роки незалежності”;”Як користуватися Cashless за межами Гоґвортсу?”23.03.2021 студенти спеціальності  072 Фінанси, банківська справи та страхування за актівної підтримки  викладачів кафедри фінансів та банківської справи Полтавського університету економіки і торгівлі продовжують брати активну участь у вебінарах Національного банку України та  у Kahoot!Вечірці
23.03.2021Відвідування відео- екскурсії “Топ-5 експонатів Музею грошей НБУ”23.03.21 р. студенти спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування кафедри фінансів та банківської справи #ПУЕТ відвідали он-лайн екскурсію “Топ-5 експонатів Музею грошей НБУ”, яку транслював Національний банк України в рамках Global Money Week 2021.Особливо цікавими студентам були експонати: давньоруська гривня та найцінніша пам’ятна монета України, присвячена Фінальному турніру чемпіонату Європи по футболу 2012. Після екскурсії, в процесі обговорення почутого, також розглянули і інші ексклюзивні монети, які були присвячені тим чи іншим історичним подіям України.
24.03.2021Участь у вебінарах НБУ:”Як та коли виник Національний банк України?””Лайфхаки з платіжної безпеки”У межах Global Money Week (Всесвітнього тижня грошей) 24.03.2021 року студенти спеціальності 072 Фінанси, банківської справи та страхування за підтримки кафедри фінансів та банківської справи Полтавського університету економіки і торгівлі розширювали свої знання щодо фактів створення НБУ та друкування перших грошей в Україні, а також дізнавалися лайфхаки з платіжної безпеки, схеми шахрайських дій з ПК та засоби їх протидії, відвідавши вебінари НБУ та Kahoot-вікторину! Вітаємо з 1 місцем у вікторині вебінару «Лайфхаки з платіжної безпеки» нашу студентку – Поліну Карачковську.
24.03.2021Викладачами кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ у рамках Global Money Week (Всесвітнього тижня грошей) було проведено інтелектуальну гру “Фінансовий батл”24.03.2021 року викладачами кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ у рамках Global Money Week (Всесвітнього тижня грошей) було проведено інтелектуальну гру “Фінансовий батл” між студентами 3 курсу Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу та студентами 1 курсу спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” Полтавського університету економіки і торгівлі.
25.03.2021За ініціативи кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ було проведено інтелектуальну фінансову гру «Фінансовий батл» між учнями шкіл 25.03.2021 року за ініціативи кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ було проведено інтелектуальну фінансову гру «Фінансовий батл» у якій взяли участь команди Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 26 та Полтавської ЗОШ №8 ім. Панаса Мирного. Синергетичний ефект від поєднання інтелекту, ерудиції та креативу відмітили всі учасники. Знання з економіки та фінансів у щільній зв’язці з талантами та завзяттям школярів потужно вибухнули. Шоу вразило і журі, до складу якого увійшла випускниця кафедри 2017 року, а нині приватний підприємець Коренчук (Бабак) Владислава, викладачі та студенти 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».За результатами гри перемогу виборола команда Полтавської ЗОШ №8 ім. Панаса Мирного, у складі якої були переможці конкурсу «Світ фінансів», що був проведений викладачами кафедри з нагоди Всесвітнього дня заощаджень у жовтні 2020 року.
26.03.2021Участь у вебінарі НБУ:”Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності”26.03.2021 р. студенти спеціальності 072 Фінанси банківська справа і страхування на чолі з к.е.н., доцентом Прасоловою С.П. завітали на вебінар”Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності”, що проводився працівниками НБУ у рамках заходів Global Money Week. Завдяки фахівцям-банкірам, стало зрозумілим, що не визначивши свого ставлення і грошового типу особистості, не можна мати успішне фінансове життя.Студенти отримали знання про те, як приймати обгрунтовані фінансові рішення, розуміючи необхідність узгодження різних видів доходів і видів витрат; володіючи ключовими індикаторами особистої фінансової стійкості та методами мінімізації особистих фінансових ризиків.
26.03.2021ІІ етап oн-лайн конкурсу «Фінансова грамотність – шлях до незалежності»26.03.2021 року на черговому засіданні студентського наукового гуртка учасники ІІ туру конкурсу отримали можливість представити свої роботи, продемонструвавши креативні підходи нашої молоді до можливих варіантів підвищення фінансової грамотності громадян з урахуванням сучасних світових тенденцій.За результатами двох етапів конкурсу та публічного захисту переможцями визнано:І місце – Терещенко Ольга, учениця 11 класу Кулажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;Ляшкова Наталія, студентка 1 курсу ПУЕТ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»; Гаращук Анастасія, студентка 3 курсу Київського національного університету ім. Вадима Гетьмана спеціальності “Міжнародна економіка”;ІІ місце – Неживий Станіслав, учень 10 класу Кулажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Польова Анастасія, студентка 1 курсу ПУЕТ спеціальності «Облік і оподаткування»;ІІІ місце – Балюк Юлія, студентка 3 курсу ПУЕТ спеціальності «Маркетинг»; Пономаренко Світлана, студентка 1 курсу ПУЕТ спеціальності «Облік і оподаткування».
26.03.2021Вікторини на сторінці Музею грошей у InstagramПротягом 2 тижнів у вікторині взяли участь понад 500 осіб. З них у першу десятку найкращих увійшла наша студентка 4 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», гр. ФКб-41, Поліна Карачковська (зайняла 9 місце)
27.03.2021Лекціяк.е.н., доцента кафедри фінансів та банківської справи Прасолової С.П. на тему “Як не попасти в кредитну пастку, приймаючи фінансові рішення”27.03. 2021 року студенти віку 55+ “Університету третього віку”, що навчаються в Полтавському університеті економіки і торгівлі завітали на лекцію к.е.н., доцента кафедри фінансів та банківської справи Прасолової С.П. на тему “Як не попасти в кредитну пастку, приймаючи фінансові рішення”, що відбулася у рамках заходів Global Money Week в умовах карантину on-line. Студенти отримали знання про те, як приймати обгрунтовані і зважені фінансові рішення, розуміючи різницю між номінальною та реальною вартістю споживчого кредиту, між сумою нарахованих процентів, сумою комісійних та реальною вартістю кредиту за різними кредитними продуктами вітчизняних банків.

З результатами участі кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ у святкуванні тижня Global Money Week – 2021 можна ознайомитися за посиланнями:

https://www.facebook.com/groups/1082178038901754/

http://www.fin.puet.edu.ua/

БІЛЬШЕ НОВИН