Eng
33

Полтавський університет економіки і торгівлі взяв участь у засіданні Комітету з управління впровадженням Стратегії економічного розвитку міста на період до 2027 року

24 вересня 2020 року команда Полтавського університету економіки і торгівлі – директорка інституту проєктів та інновацій Інна Пахомова, директорка інституту бізнесу і сучасних технологій Аліна Ткаченко, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ігор Юрко, завідувачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Євгенія Карпенко, доцентка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Юлія Ночовна, старша викладачка кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Олена Дмитренко – взяла участь у засіданні Комітету з управління впровадженням Стратегії економічного розвитку міста на період до 2027 року. Реалізація Стратегії передбачає три етапи, які визначаються відповідними Планами реалізації:

  • перший етап – 2018–2020 роки;
  • другий етап – 2021–2023 роки;
  • третій етап – 2024–2027 роки.

На заході було презентовано проєкт нового Плану реалізації Стратегії економічного розвитку Полтавської об’єднаної територіальної громади на період 2021–2023 року. На обговорення винесли 49 проєктів до трьох програм Стратегії, які сприятимуть місцевому економічному розвитку нашого міста. Серед них – проєкти науково-педагогічних працівників і співробітників університету, а саме:

  1. Освітній ХАБ. Підтримка самозайнятості та підприємництва (авторка – С. І. Нестуля).
  2. Проведення навчання щодо впровадження системи НАССР для операторів ринку харчових продуктів м. Полтава (авторка – А. С. Ткаченко).
  3. Бухгалтерські курси для учасників АТО та осіб, переселених із тимчасово окупованих територій за програмою «Бухгалтерський, фінансовий та податковий облік +1С: Бухгалтерія для України (авторка – Ю. О. Ночовна).
  4. Проведення навчання для бізнесу «Публічні закупівлі за новим алгоритмом» (авторка – О. А. Дмитренко).
  5. Проведення чемпіонату з підприємницької діяльності серед старшокласників «Крок до бізнесу» (автор – І. В. Юрко).

Головуючою заходу була директорка Департаменту економіки та інвестицій Віта Клименко. Активну участь у дискусії взяли члени Комітету, головний експерт, керівник із програмної діяльності проєкту «ПРОМІС» Ігор Лепьошкін, консультант проєкту «ПРОМІС» Андрій Залужний, регіональна координаторка в Полтавській області проєкту «ПРОМІС» Ірина Дудка та автори проєктів.

Робота за напрямом триває. Дякуємо за співпрацю Департаменту економіки та інвестицій Полтавської міської ради.

БІЛЬШЕ НОВИН