Eng
52

Презентація благодійного музично-патріотичного проєкту «Україна – це ти» Міського духового оркестру «Полтава»

24 лютого у Полтавському університеті економіки і торгівлі Міський духовий оркестр «Полтава» презентував музично-патріотичний проєкт «Україна – це ти», для викладачів, студентів, слухачів соціального проєкту «Університет третього віку» та всіх поціновувачів музичного мистецтва Полтавської громади.

Оркестр, під орудою художнього керівника, головного диригента, Заслуженого артиста України Едуарда Головашича,  представив гостям благодійний концерт, присвячений другій річниці відсічі російської агресії та  української незламності.

Від сумної дати початку повномасштабної агресії росії проти України минає вже другий  рік  та насправді війна триває вже 10 років. Вона забрала тисячі життів захисників України, цивільного населення.

Як і кожного дня, присутні віддали шану подвигу українців, які полягли у боротьбі проти підступного ворога, дякували кожному захиснику і захисниці за наше сьогодні й надію на майбутнє. Українці не зупиняються – відновлюють і створюють, навчають і навчаються, приймають нові виклики і розвиваються, допомагають Збройним Силам України, рухаються вперед з вірою в Перемогу.

Дякуємо колективу Міському духовому оркестру «Полтава», головному диригенту, Заслуженому артисту України – Едуарду Головашичу, солістам – Анні Богдановій та Віктору Щербакову за чудовий музично-патріотичний захід. Найгучніші оплески нашим Збройним Силам України, тим хто зараз стоїть на передовій захисту нашого світлого майбутнього без війни, без звуків вибухів і сирен тривог, для кожного захисника і захисниці з вірою в нашу Перемогу.

Благодійні пожертви, зібрані під час заходу, будуть направлені на підтримку Третьої штурмової бригади Збройних сил України. Разом допомагаємо тим, хто виконує важливу місію захисту нашої держава.

Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

БІЛЬШЕ НОВИН