Eng
52

Продовжуємо підтримувати внутрішньо переміщених осіб

Продовжуємо підтримувати внутрішньо переміщених осіб гуманітарною складовою (а саме продукти харчування).

26.03.2024 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, – ректор Олексій Нестуля, ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, – виконавча директорка Світлана Нестуля по проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик організували прийом продуктів харчування для пільгових категорій, а саме (пенсіонери, інваліди, багатодітні родини та ін.).

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Впродовж реалізації проєкту здійснюється моніторинг, керівник моніторингової групи Роман Заворотний.

Разом з волонтерами проєкту справились із поставленим завданням.

Продуктові набори складаються з: макаронів,пшеночного борошна, гречаної крупи, вівсяних пластівців, олії, томатної пасти, цукру.

Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО не тільки продуктовими наборами, а і наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки та торгівлі (вул.Івана Банка 3, каб.316).

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).

60
БІЛЬШЕ НОВИН