Eng
53

Привітання ректора О.О. Нестулі

Шановні викладачі, співробітники, студенти Полтавського університету економіки і торгівлі!

Щиро вітаю вас із прийдешнім світлим святом Воскресіння Господнього!

Великдень – одне з найвеличніших свят року, коли відбувається відродження людського духу, очищення тіла і помислів. Це щира молитва, високе Слово, настанова на добро, взаємодопомогу, всепрощення, мир. Це час надії на світле майбутнє та перемогу життя над смертю, а добра над злом.

У нинішній час тяжких випробувань, принесених в Україну широкомасштабною війною з московськими окупантами, Великдень ще більше об’єднує нас у  щирій молитві за мир і перемогу нашої Вітчизни, гуртує всіх у патріотичному пориві бачити нашу Батьківщину вільною, незалежною та процвітаючою.

Під час Великодніх свят ми зі щирою надією несемо до Господа свої молитви: щоб дарував здоров’я і світлу долю нам та нашим близьким. Ми просимо миру та єдності для рідної землі, Божої благодаті, сил та мудрості, щоб творити і розвивати власну державу. Хай Всевишній благословляє нашу Україну, її  звитяжних воїнів-захисників і захисниць, волонтерів, усіх, хто працює на зміцнення держави у тилу і не мислить себе поза Україною. У цей важкий період ми мусимо не тільки захищатися від ворога, але і підтримувати один одного.

Хай мелодія великодніх дзвонів наповнить життя світлом і радістю, додасть наснаги й енергії, благословить кожного на мирне і достойне майбутнє! Хай  диво Воскресіння Господнього зміцнить усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, додасть сил, аби гідно пройти усі випробування.

Прийміть мої найщиріші побажання Божого благословення, здоров’я та щастя! Хай дух надії і всепрощення супроводжує вас та ваші родини, додає сил, енергії, наснаги для добрих справ й процвітання нашої спільної справи! Зичу вам усіх земних благ та чистих, щирих помислів, тепла сердець і взаємоповаги, щастя, здоров’я, успіхів у праці, сімейного затишку, мудрості та натхнення, достатку та взаєморозуміння!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З глибокою повагою,
ректор ПУЕТ, професор Олексій Нестуля

БІЛЬШЕ НОВИН