Eng
71

ПУЕТ презентував інноваційні освітні можливості переможцям  ІІ етапу конкурсу-захисту МАН Полтавщини

Наукова спільнота Полтавського університету економіки і торгівлі долучилась до урочистої церемонії нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України, яка проходила на базі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради. Понад 300 учнів з усієї області були відзначені дипломами переможців та призерів. 68 юних науковців будуть представляти Полтавщину на ІІІ етапі.

Зустріч з обдарованою молоддю чудова нагода презентувати інноваційні освітні, наукові можливості університету та сприяти самовизначенню в професії.  Колектив ПУЕТ і студенти представили виставку інноваційних освітніх технологій, де відвідувачі заходу мали можливість ознайомились з імерсивними технологіями, які використовуються в навчальному процесі,  технічним забезпеченням лабораторій робототехніки, Освітнього центру повітряної робототехніки та отримати фахову консультацію щодо особливостей підготовки на різних освітніх програмах.

За самовіддану роботу з науково-обдарованою молоддю та плідну співпрацю з Полтавською обласною Малою академією наук колектив Полтавського університету економіки і торгівлі на чолі з ректором Олексієм Нестулею нагороджений Грамотою Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації.

Активна робота викладачів ПУЕТ з обдарованою учнівською молоддю є логічним продовженням освітньої та наукової діяльності університету. Цього року, у проведенні ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН України викладачі університету взяли участь в роботі 17 із 44 секції предметних секцій, надавали активну підтримку учням у підготовці наукових робіт, проведенні досліджень на базі університету. 

Вітаємо переможців та призерів конкурсу, їх наставників з вагомими науковими здобутками. Бажаємо подальших успіхів та наукових звершень!

БІЛЬШЕ НОВИН